Дата: від до Скинути

Селищний голова Демид Палагно прийняв участь у роботі Міжнародної конференції «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту»

В рамках співпраці проекту «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією, 6 вересня 2018 року в Києві у готелі «Президент» відбулася міжнародна конференція «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту».

12:32 06.09.2018

Свято Першого дзвоника у Троїцькому ліцеї

Третього вересня у Троїцькому ліцеї Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області відбулася урочиста лінійка, присвячена святу Першого дзвоника, на яку завітали гості: Мороз Валентина Іванівна – секретар селищної ради, Яценко Володимир Олексійович – депутат селищної ради, Коваленко Віра Володимирівна – спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради, Ільницька Оксана Олексіївна – методист Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради. Гості привітали першокласників зі вступом до Нової української школи. Від селищної ради малюки отримали набори для малювання; від Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради - набори «Лего». ТОВ «Нібулон» за давньою традицією подарували ліцеїстам м’ячі.  Свято Першого дзвоника - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.  Серед особливостей цього навчального року є те, що в учні першого класу починають своє навчання в умовах Нової української школи. Саме тому на святковій лінійці по-особливому тепло вітали найменших ліцеїстів– наших першокласників.  Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

18:32 03.09.2018

Мінфін визначив основні параметри для формування місцевих бюджетів на 2019 рік

Мінфін визначив основні параметри для формування місцевих бюджетів на 2019 рік Міністерство фінансів України визначило основні параметри, які слід використовувати для формування місцевих бюджетів на 2019 рік. Деталі спеціально для «Децентралізації» пояснили експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні.

09:33 31.08.2018

Центр надання адміністративних послуг урочисто відкрито!

У Троїцькій громаді розпочав свою роботу Центр надання адміністративних послуг. На урочистому відкритті центру, яке відбулося 8 серпня, були присутні мешканці громади, представники старостинських округів, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Іваненко, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області Сергій Тихоновський, директор Луганського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Ігор Агібалов, координатор програми відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації об’єднаних націй Олена Рудіч та керівник програми відновлення та розбудови миру Програми розвитку Організації об’єднаних націй Віктор Мунтян, які забезпечили фінансову підтримку реалізації проекту створення центру.     «Цей ЦНАП відразу підняв Троїцьку громаду до лідерів надання адміністративних послуг на Луганщині, зараз центр надає 95 послуг. Ми дуже раді, що змогли спільними зусиллями реалізувати цей проект», - зазначив Демид Палагно, голова об’єднаної Троїцької територіальної громади.      Передбачається, що цей ЦНАП надаватиме 95 адміністративних і соціальних послуг. Аби допомогти персоналу ЦНАПу опанувати нові робочі навички та, відповідно, покращити якість надання послуг, за сприяння ЄС/ПРООН для них було організовано навчальну програму .

19:29 08.08.2018

Відкриття виставки ікон "Православні святині"

В Троїцькому музеї "Витоки" відбулося відкриття виставки ікон "Православні святині", присвяченої Дню Хрещення Київської Русі. Гості музею були приємно вражені експонатами виставки, які надали можливість зануритися в давнину історії краю, доторкнутися серцем до православних святинь.

14:38 28.07.2018