Про утворення робочої групи з питань запобігання корупції

Троїцька селищна рада Троїцького району

Луганської області

Сьомого скликання

Розпорядження № 162

від 09 листопада 2017 року

смт Троїцьке

Про утворення робочої групи з

питань запобігання корупції

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу  групу з питань запобігання корупції та затвердити її в наступному               складі:

Голова комісії:

Ільмінська Оксана Володимирівна - начальник юридичного відділу Троїцької селищної ради,

Члени комісії:

Адаменко Сергій Миколайович – провідний спеціаліст відділу загальної та організаційної роботи Троїцької селищної ради,

Дерябіна Алевтина Леонідівна – державний реєстратор Троїцької селищної ради,

Животкова Марина Юріївна – головний редактор газети «Сельская новь», керівник ГО «Калина-пресс»( за згодою)

Козорєзова Олена Олександрівна – провідний спеціаліст з питань кадрової роботи,

Коломієць Світлана Олександрівна – державний реєстратор Троїцької селищної ради,

Охрицька Світлана Вікторівна – директор Троїцького районного ЦССДМ (за згодою),

2. Затвердити Положення про робочу групу з питань запобігання корупції, що

.    додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова      (підпис)                       Д.П. Палагно

Затверджено

розпорядженням селищного голови

від « 09 » листопада 2017р. № 162

про робочу групу з питань запобігання корупції

1. Робоча група з питань запобігання та протидії корупції в Троїцькій селищній раді (надалі - Робоча група) є постійно діючим консультативно-дорадчим колегіальним органом при селищному голові.

2. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією та законами  України, рішеннями селищної ради, розпорядженнями виконавчого комітету селищної ради та селищного голови, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Робочої групи є:

• підготовка та подання селищному голові пропозицій щодо визначення, актуалізації та вдосконалення антикорупційної програми, яка затверджується селищною радою; здійснення системного аналізу стану запобігання і протидії корупції в територіальній громаді, результативності реалізації антикорупційної програми, заходів, що вживаються для запобігання і протидії корупції в громаді;
  • підготовка та надання селищному голові узгоджених пропозицій щодо поліпшення координації та взаємодії між органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями та іншими установами, організаціями,
  • здійснюють заходи або беруть участь у здійсненні заходів у сфері запобігання і протидії корупції в громаді.

4. На виконання основних завдань,  визначених цим Положенням, Робоча група:

здійснює комплексну оцінку ситуації і тенденцій у сфері запобігання і протидії корупції в територіальній громаді, аналізує нормативно-правові акти та проекти нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування територіальної громади з питань запобігання корупції;

здійснює моніторинг та аналіз дієвості реалізації антикорупційної програми, вносить пропозиції щодо поліпшення взаємодії органів місцевого самоврядування територіальної громади та громадських об’єднань, інших установ та організацій в сфері запобігання корупції;

бере участь в обговореннях проектів нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування територіальної громади з питань запобігання та протидії корупції в територіальній громаді;

організовує вивчення громадської думки з питань, що розглядаються Робочою групою, забезпечує висвітлення у засобах масової інформації результатів своєї роботи;

готує пропозиції щодо підвищення ефективності співробітництва територіальної громади з іншими територіальними громадами, міжнародними організаціями та програмами/проектами міжнародної технічної допомоги в сфері запобігання і протидії корупції.

здійснює інші заходи відповідно до покладених на неї завдань.

5. До складу Робочої групи можуть бути включені депутати селищної ради, представники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, старости, представники комунальних підприємств, громадських, релігійних та благодійних організацій, інших юридичних осіб публічного та приватного права.

При формуванні складу Робочої групи забезпечується належне представництво інтересів жінок, внутрішньо переміщених осіб та інших соціально-вразливих груп населення територіальної громади

Персональний склад Робочої групи затверджується розпорядженням селищного голови.

6. Члени  Робочої групи  беруть участь у її роботі на громадських засадах.

7. Організаційною формою роботи Робочої групи є засідання, які проводяться за необхідності, але не рідше одного разу на півроку.

Засідання Робочої групи скликається її Головою за власною  ініціативою або за пропозицією не менш як однієї третини її персонального складу.

Засідання Робочої групи  є правомочним за умови присутності на ньому не менше однієї третини її персонального складу.

8. Засідання  Робочої групи веде її Голова. У разі відсутності  Голови  засідання  Робочої групи за його дорученням веде один із членів Робочої групи.

Під час засідання Робочої групи складається протокол засідання.

9. Проект порядку денного засідання  Робочої групи формується з урахуванням пропозицій членів ради і затверджується її Головою.

10. Рішення Робочої групи ухвалюється більшістю від присутніх на засіданні членів Робочої групи.

Селищний голова                 (підпис)                   Д.П.Палагно