Троїцька селищна військова адміністрація
Луганська область, Сватівський район

Звіт голови Троїцької селищної ради Палагна Д.П. за 2017 рік та за 6 місяців 2018 року

Троїцька об’єднана територіальна громада була утворена в січні 2017 року в наслідок об’єднання однієї селищної та одинадцяти сільських рад згідно з рішенням Троїцької селищної ради сьомого скликання №17/1 від 24.01.2017р. «Про добровільне об’єднання територіальних громад», та включає тридцять дев’ять населених пунктів: смт Троїцьке, с. Арапівка, с. Бараничеве, с. Кошелівка, с. Багачка, с. Джерельне, с. Максимівка, с. Роднички, с. Воєводське, с. Загіря, с. Зайцеве, с. Маслівка, с. Озеро, с. Полтавське, с. Судьбинка, с. Демино-Олександрівка, с. Сиротине, с. Лантратівка, с. Бабичеве, с. Новознамянка, с. Кашкарне, с. Солонці, с. Глотівка, с. Іллінка, с. Новоолександрівка, с. Розпасіївка, с. Федосіївка, с. Царівка, с. Розсипне, с. Шатківка, с. Тополі, с. Аношкине, с. Високе, с. Жовтневе, с. Козарик, с. Ями, с. Караїчне, с. Коченове, с. Клинуватка.

Перші вибори депутатів Троїцької селищної ради та селищного голови (після об’єднання) відбулися 30 квітня 2017 року. Перша сесія новообраної селищної ради відбулася 31 травня 2017 року.

За звітний період (станом на 01.07.2018)  відбулося 20 сесій. Прийнято всього 1019 рішень, із них 234 рішення по фінансовим питанням та 474 рішення – земельні питання.

Практично всі питання, які розглядались на сесіях,  попередньо обговорювались на  засіданнях постійних комісій. Селищною радою утворено 5 постійних комісій, які діють за дорученням ради або з власної ініціативи: з питань діяльності ради, депутарської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку; з питань  освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення; з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва  та сфери послуг; з питань  земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища.

На своїх засіданнях комісії готують та вивчають проекти програм, бюджету, звітів, питання життєдіяльності громади, земельні питання. Все це вносять на розгляд ради, готують висновки та рекомендації, здійснюють контроль за виконанням рішень ради.

У розв’язанні питань життєдіяльності територіальної громади, координуючою ланкою  в роботі установ, організацій і підприємств  у міжсесійний період був виконавчий комітет. Згідно із затвердженим планом роботи він працював у складі 20 чоловік .

  За звітний період проведено 18 засідань виконкому, прийнято 195 рішень. Розглядались поточні питання, подання підприємств, установ, організацій, заяви громадян.  

Звернення громадян є найважливішою формою забезпечення зворотного зв”язку між селищною радою та громадянами, а інформація, що міститься в них, найчастіше слугує орієнтиром при прийнятті важливих рішень, що стосується інтересів широких верств населення .

Селищна рада постійно працює із зверненнями громадян так за минулий рік та за 6 місяців поточного року до селищної ради надійшло 2432 звернення, з них: 1562 надійшло поштою та 870 на особистому прийомі. По всіх зверненнях дано відповіді або прийнято відповідні рішення. Основними питаннями у зверненнях громадян залишаються питання: земельних відносин - 1006, соціального захисту - 164

Крім того до селищної ради надійшло 3185 листів та запитів. Кількість вихідної кореспонденції по Троїцькій селищній раді за цей період склала 4699 документів, в тому числі відповіді на запити та клопотання, пов’язані з вирішенням питань життєдіяльності територіальної громади.

За 2017 рік та за 6 місяців 2018 року    було видано громадянам 8517 довідок про склад сім’ї та місце проживання, з земельних питань; селищним головою було видано 579 розпоряджень з різних питань, відділом реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб виконавчого комітету Троїцької селищної ради знято з реєстрації місця проживання та зарєєстровано – 1372 особи, оформлено та видано 1012 довідок про реєстрацію місця проживання/перебування дітям до 16 років та громадянам, які мають паспорт громадянина України в формі картки.

На військовому обліку у відділі з військового обліку та мобілізаційної роботи Троїцької селищної ради знаходиться:

 • військовозобов’язаних запасу чоловіків – 1722,
 • військовозобов’язаних запасу жінок – 77,
 • офіцерів запасу – 57,
 • призовників – 477.

На базі колишніх сільських рад утворено 11 старостинських округів, до проведення перших виборів старост виконання обов’язків старост покладено на голов сільських рад, затверджено Положення про старосту  Троїцької селищної ради, покладені обов’язки із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку на в.о. старост.

             До грудня 2017 року було проведено реорганізацію всіх 11 сільських рад шляхом приєднання до Троїцької селищної ради, прийняті основні засоби та  товарно - матеріальні цінності, відображені в передавальних актах, у власність  та на баланс Троїцької територіальної громади в особі Троїцької селищної ради  Троїцького району  Луганської області та включені  до переліку комунальної власності Троїцької територіальної громади.

До кінця 2017 року  доходи та видатки всіх рад, які об’єдналися в Троїцьку громаду, виконувались окремо.

Були затверджені програми:

- Програма соціального захисту та надання матеріальної допомоги незахищеним верствам населення, які зареєстровані та мешкають на території Троїцької селищної ради на 2017 рік,

- Програма соціального захисту населення Троїцької селищної ради на період до 2020 року.

- Програма розвитку системи надання соціальних послуг у Троїцькій об’єднаній територіальній громаді на період до 2020 року.

- Програма  цивільного захисту Троїцької селищної ради на 2017-2020 роки.

- Програма енергоефективності Троїцької селищної ради на 2017-2020 роки.

 

В грудні 2017 року був прийнятий бюджет Троїцької селищної ради на 2018 рік, де доходи та видатки вже об’єднані по всій громаді.

Були затверджені:

-  Стратегія розвитку Троїцької об’єднаної територіальної громади до 2028 року.

- План соціально-економічного розвитку Троїцької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

-   Статут Троїцької селищної територіальної громади.

            Програми:

- Програма природоохоронних заходів Троїцької селищної ради на 2018 рік.

- Програма культурно-мистецьких заходів Троїцької селищної ради на 2018 -2019 роки.

- Програма розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва на 2018-2020 роки Троїцької селищної ради.

- Програма висвітлення діяльності Троїцької селищної ради в друкованому  засобі масової інформації - газеті «Сельская новь» у 2018 році

- Програма соціально-економічного  розвитку Троїцької  об’єднаної територіальної громади  на 2018 рік.

- Порядок та норматив відрахування частини чистого прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності Троїцької селищної ради.

- Програма спортивних заходів комунальної установи «Троїцький центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Троїцької селищної ради на 2018 рік»

  - Програма «Питна вода у Троїцькїй селищній раді на 2018 – 2020 роки».

              - Програма «Фінансова підтримка комунальному  підприємству «Троїцьке-сервіс»на 2018-2020 роки».

             За цей період були створені:

 • Комунальне підприємство «Троїцьке сервіс».
 • Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради.
 • Комунальна установа «Троїцький Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Троїцької селищної ради

-     Молодіжна рада при Троїцькій селищній раді.

 • Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради  Троїцького району Луганської області.
 • Відділ культури Троїцької селищної ради  Троїцького району Луганської області.

- Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Троїцької селищної ради.

-  Бюджетний відділ виконавчого комітету Троїцької селищної ради, який був потім ліквідовано та створено фінансовий відділ Троїцької селищної ради

 -  Відділ загальної та організаційної роботи  виконавчого комітету Троїцької селищної ради.  

      - Юридичний відділ  виконавчого комітету Троїцької селищної ради.  

- Відділу  реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Троїцької селищної ради.  

      - Відділ з військового обліку та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Троїцької селищної ради.

       - Відділ земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою виконавчого комітету Троїцької селищної ради.

            -   Центр надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради.

Були прийняті права засновника:

 • Районного комунального підприємства «Троїцька районна друкарня».
 • Комунального закладу «Троїцький районний центр первинної медикосанітарної допомоги».
 • Дошкільних навчальних закладів, що знаходяться на території Троїцької селищної об’єднаної територіальної громади (всього 15), які перейменовані в заклади дошкільної освіти.
 • Будинок школярів Троїцької районної ради Луганської області.
 • Дитячоюнацька спортивна школа Троїцької районної ради Луганської області.
 • Бюджетні установи (заклади культури) Троїцької  районної ради Луганської області.
 • Троїцький районний будинок культури.
 • Троїцька дитяча музична школа.
 • Троїцький районний історикокраєзнавчий музей «Витоки» у Луганській області.

Крім того були прийняті рішення:

 • Про встановлення місцевих податків на території Троїцької селищної ради на 2018 рік, на 2019 рік.

- Про затвердження Положення про порядок створення, реорганізації та ліквідації комунальних підприємств Троїцької селищної ради.

- Про визначення юридичної особи, яка буде здійснювати збирання, вивезення та утилізацію твердих побутових відходів на території Троїцької територіальної громади.

Про порядок звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради.

- Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг Комунальною установою «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.

- Про затвердження Положення про цільовий фонд Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.

- Про стан охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю на території Троїцької територіальної громади у 2017 році

- Про роботу комунальної установи «Трудовий архів територіальних громад Троїцького району».

- Про роботу відділів виконавчого комітету Троїцької селищної ради за 2017 рік.

           - Про надання згоди на організацію співробітництва у галузі охорони здоров`я та інші.

                       

 Доходна частина загального фонду без урахування офіційних трансфертів, виконана  за 2017 рік в сумі 8476481 грн., при    уточненому плані 8325949 грн., що становить 102% до затвердженого показника.

                  Станом на 01.01.2018 року до спеціального фонду бюджету Троїцької селищної ради без урахування трансфертів надійшло 325413 грн.,  при уточненому плані  123319 грн., виконання становить 264 %, понад плану отримано 202094 грн., перевиконання відбулось на рахунок незапланованих коштів по екологічному податку.

         Офіційні трансферти до місцевого бюджету до спеціального фонду  профінансовані в обсязі   153846 грн. при плані 153846 грн., відсоток виконання складає 100%,  у тому числі:

інші субвенції – 153846 грн. при плані 153846 грн., відсоток виконання складає 100%.                              

Видаткова частина за  2017 рік

 

             Касові  видатки загального фонду за 2017 рік  склали  7942179,93 грн..,    що становить 90,6  %   при плані 8764715 грн. По спеціальному фонду касові видатки складають 4554143,25 грн. при плані 7108951,61 грн., що становить 64,06%.

             Кредиторська заборгованість по загальному фонду  станом на 1.01.2018 року – становить    6764.89 грн. в тому числі: сума 6755,21 грн.- заборгованість за нарахування пені за несвоєчасну сплату за електроенергію, заборгованість виникла в зв’язку з відсутністю спец. рахунку постачальника. Сума 9,68 грн. заборгованість по доходам за оренду приміщення за грудень 2017 року.

            Дебіторська заборгованість  станом на 1.01.2018 року  становить  в сумі 11133 грн. 04 коп. в тому  числі:

-відшкодування комунальних послуг орендованого  приміщення  за 2015 р.  в сумі 11130,04 грн. ( Троїцькою селищною радою  були укладені договори за оренду приміщення з Нотаріальною конторою та Виконавчою службою  на відшкодування комунальних послуг. Головне  управління орендарів знаходилось в зоні АТО, що спричинило неможливість відшкодування боргу за спожиті енергоносії. Троїцька селищна зверталась з позовом до суду, але суд відмовив в позові.)

 - по доходам  сума 3,00 грн. з них: 1,00 грн. заборгованість за оренду приміщень Держземагенством, 2,00 грн. – Прокуратурою.

 

                 За  розділом  0170 «Організаційне,інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення),міської, селищної, сільської рад» за   2017 рік видатки складають 5341868,87  грн. при плані 5562772,36  грн., що становить 96,03 %

  Видатки захищених статей складають:

 • на заробітну плату 4051318,81 грн. –97,7%
 • нарахування на оплату праці 905156,62грн. –96,3 %
 • оплата комунальних послуг енергоносії –55489,16  грн. –81,8 %

Видатки спеціального фонду  складають  1542100 грн. при запланованих 1652600 грн., що становить 93,3%

           

            За розділом 3400 «Інші видатки на соціальний  захист населення» (допомога на поховання) складає за  2017 рік при плані  –  25200грн. видатки складають 9600 грн. , що становить  38,1%

Видатки спеціального фонду  складають  79549,57грн. при запланованих 79549,57 грн., що становить 100%

 

            За розділом 6060 «Благоустрій міст, сіл, селищ» при плані 2411688,64 грн. видатки складають 1871360,20 грн. в   загальному  фонді, що становить 77,6  %.

            Видатки захищених статей складають:

          -  на заробітну плату 586111,13 грн. – 90,0 %

 • нарахування на о/п 128945,88 грн. –89,4%
 • оплата комунальних послуг енергоносії  94989,38 грн. –99,8 %

Видатки спеціального фонду  складають  1047922,41 грн. при запланованих 1626185 грн., що становить 64,4%

Видатки захищених статей складають:

          -  на заробітну плату 155384,88 грн. – 100 %

 • нарахування на о/п 34186,16 грн. –100%

   За розділом 4030 «Філармонії , музичні колективи і ансамблі та інші мистецькі заклади та заходи» при плані  85600,00 грн. видатки склали 66460,30 грн., що становить 77,6 % . Проводились наступні заходи :

- поздоровлення в газету до свят в сумі 4815,44 грн.,

-придбання кошиків квітів до урочистих свят на суму 2610,00 грн., святкової стрічки- 818,32 грн.,

-послуги з технічного забезпечення проведення святкових заходів -33250,00 грн.,

-  солодощі для дітей до дня селища -862,54 грн.,

- послуги з надання гарячих обідів -804,00 грн.,

- за рамки -1400,00 грн.,

- проведення конкурсів з дітьми -4200,00 грн.,

- за феєрверк -10000,00 грн.,

-придбання шарів та святкових фонтанчиків -7700,00 грн.

           За розділом 7310 «Проведення заходів землеустрою »  видатки складають 11500 грн.  при плані 15000 грн., що становить   76,7 %,  це  видатки з проведення проектних робіт  з землеустрою.

         За розділом 6010 «Забезпечення надійного та безперебійного функціонування житлово-експлуатаційного господарства» при плані 15000,00 грн. видатки складають 14610,00 грн. в загальному фонді, що складає 97,4%.

Видатки спеціального фонду складають 51810,80 грн. при запланованих 290548,00 грн., що становить 17,8%.

       За розділом 6052 «Забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства» видатки  по спеціальному фонду  складають 153846,00 грн. при плані 153846,00 грн., що становить 100%.

 

            За розділом 6310 «Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території»  при плані 1943000,00 грн.видатки по спеціальному фонду становлять727491,43 грн. , що  складають 37,4%, це - реконструкція  парку   по вулиці Парковій.

             За розділом 6160 «Проектні будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей – сиріт дітей позбавлених батьківського піклування осіб з їх числа»  при плані 620000,00 грн. видатки по спеціальному фонду становлять 308200,00 грн. , що  складають 49,7% - придбання квартири.

За розділом 7470 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання»  при плані 300000,00 грн. видатки по спеціальному фонду становлять 300000,00 грн. , що  складають 100%.

    За  рахунок вільного залишку станом  на 1.01.2017 р.  кошти були спрямовані на слідуючи видатки : 0170 – «Організаційне , інформаційно – аналітичне та матеріально – технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної умісті ради (у разі її створення ), міської, селищної рад та їх виконавчих комітетів» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» у сумі 1652600 грн. в тому числі :

- комп’ютер - 44100 грн.,

-придбання  сміттєвоза -1500000 грн.,

-система голосування- 48500 грн.,

-комплект меблів - 60000 грн.

             6060 -  «Благоустрій міст, сіл, селищ» збільшення видатків  КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів               довгострокового користування» у сумі 389000 грн. в тому числі :

- придбання вуличних стовпів - 80000 грн.,

- придбання мотоблока з навісним обладнанням - 61500 грн.;

- придбання дитячих майданчиків  - 150000 грн. ;

-  придбання альтанок для  парку відпочинку по вул.. Парковій –  72500грн..;

- придбання саджанців дерев та троянд - 25000 грн. ;

КЕКВ 3132 у сумі 1237185 грн.  в тому числі виконані роботи:

- капітальний ремонт огорожі кладовищ  по вул.. Ломоносова,  по провулку  Польовому  - 156545 грн.,

-  капітальний ремонт  меморіального комплексу  по вулиці Пушкіна та по вулиці Паркова - 222340 грн.,

- капітальний ремонт тротуарів по кв. Молодіжному, проспекту Перемоги, вул.. Паркова - 858300 грн..

6650 - «Утримання та розвиток  інфраструктури доріг» у сумі  100000 грн.  на капітальний ремонт доріг смт. Троїцьке .

8800 – « Інша субвенція» до районного бюджету (загального фонду)  у сумі  649454,00 грн. в тому числі :

-  К З «ТРЦПМСД  у сумі  9000 грн.  на сплату податків при оформлені автомобілю.

відділу освіти  Троїцької районної адміністрації:

-  для придбання меблів  для Троїцького будинку  школярів - 65000 грн.;

- Троїцького ДНЗ «Ромашка»:  придбання  водонагрівача – 2500 грн., придбання господарчих товарів – 7300 грн.;

- Троїцької ЗОШ І ст.: на придбання пластикових вікон – 62000 грн., заміна вікон та дверей – 70000 грн.,

- придбання запасних частин для шкільного автобуса Троїцької ЗОШ І-3  - 2121 грн.ст. , придбання наочностей (стендів) для оформлення кабінетів, фарб в сумі 45354,00 грн., проведення поточного ремонту котельні – 50000 грн.,

- придбання склопакетів для ДНЗ «Барвінок» - 100000 грн.,

- придбання пилососу, вагів електронних для ДНЗ «Теремок» - 3670 грн.,

 - придбання металевих решіток на вікна для Троїцької ЗОШ1-3 ст. – 29000 грн.

- відділу культури Троїцької районної адміністрації:

-   придбання  колонок для ноутбука  у сумі 1000 грн., екрану у сумі 4000 грн.; банеру  у сумі 4000 грн.    для краєзнавчого музею «Витоки» ;

-   для оплати електроенергії  Троїцькому районному Будинку культури  (за освітлення новорічної ялинки) – 2435 грн.,

  - придбання меблів для центральної бібліотеки – 46900 грн.,

 - придбання калориферу для Троїцького селищного Будинку культури – 4000 грн.

- Троїцькому ТМО сума 48600 грн. придбання вікон та дверей

- на придбання санаторно – курортних путівок  згідно Програми соціального захисту  ветеранів війни, військової  служби, учасників антитерористичної операції , військовослужбовців, ветеранів праці, пенсіонерів та інших пільгових категорій на суму 24570 грн.

Районному бюджету у сумі 56400 грн. на утримання фахівця із соц.. роботи для троїцького районного центру соц.. служб для сімї та молоді, та на придбання вакцини згідно Програми по профілактиці та боротьби зі сказу тварин в Троїцькому районі на 2015-2019 роки у сумі 11600 грн.

8800 – « Інша субвенція» до районного бюджету (спеціального фонду)  у сумі  153652грн. в тому числі :

    -  К З «ТРЦПМСД  у сумі  32000 грн. придбання автомобіля ,

   -  відділу освіти  Троїцької районної адміністрації:

   - на придбання баскетбольних щитів для Троїцької  гімназії  - 20000 грн;

  -   придбання насосу для системи опалення – 13000 грн.;

  - придбання пральної машини – 9900 грн. 

     - відділу культури Троїцької районної адміністрації  у сумі 20000 грн. а саме:

     - придбання   ноутбука  у сумі 10000 грн. , проектора у сумі 10000 грн.;  

    - придбання більярдного столу для Троїцького селищного Будинку культури – 12000 грн.

- Троїцькому районному ЦПМСД у сумі 46752 грн. закупівля обладнання, співфінансування проекту.

В 2017 році були реалізовані проекти в рамках обласного конкурсу проектів місцевого розвитку:

- «Громадський центр – осередок життя та дозвілля громади (капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі за адресою: вул. Сонячна, 3а, с. Бабичеве, Троїцький район)», загальна вартість проекту – 185,746 тис.грн., із них: обласний бюджет – 126,307 тис.грн., кошти громади – 59,439 тис.грн.;

- «Сільський клуб – сучасний, креативний, твій (капітальний ремонт покрівлі сільського клубу за адресою: вул. Центральна, буд. 24, с. Коченове, Троїцький район)», загальна вартість проекту – 342,380 тис.грн., із них: обласний бюджет – 200,000 тис.грн., кошти громади – 142,680 тис.грн.;

            -«Покращання надання першої медичної допомоги в Демино-Олександрівському старостинському окрузі» (закупка обладнання для ФАПів), загальна вартість проекту – 137,310 тис.грн., із них: обласний бюджет – 93,371 тис.грн., кошти громади – 43,939 тис.грн.;

            - «Покращання надання первинної медико-санітарної допомоги в Троїцькій об’єднаній територіальній громаді» (закупка обладнання для ЦПМСД), загальна вартість проекту – 146,100 тис.грн., із них: обласний бюджет – 99,348 тис.грн., кошти громади – 46,752 тис.грн.;

- «Покращання надання медичних послуг в Арапівському фельдшерському пункті» (закупка обладнання для ФАПу), загальна вартість проекту – 66,620 тис.грн., із них: обласний бюджет – 45,301 тис.грн., кошти громади – 21,319 тис.грн..

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь