Луганська область, Троїцький район

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ

ВИДАЧА ПЕРШОГО ПАСПОРТА У ЦНАПі

Центр надання адміністративних послуг  з  січня цього року почав надавати адміністративну послугу з видачі паспортів громадянина України  у вигляді ID-картки та паспортів для виїзду за кордон. Цю послугу в Центрі можна отримати швидко та без черг, все що потрібно для отримання нового паспорту надається в одному місці, що є зручним для громадян.  Перший паспорт для виїзду за кордон, який видав Центр надання адміністративних послуг, отримав Варибрус  Данило Сергійович, мешканець смт Троїцьке.  За цей період було видано 4 паспорти для виїзду за кордон та 5 паспортів громадянина України  у вигляді ID-картки.

15:18 14.02.2019

МОБІЛЬНИЙ КЕЙС

Сьогодні, 8 лютого 2019 року була надана адміністративна  послуга з реєстрації місця проживання новонародженої дитини,адміністраторами ЦНАПу Троїцької селищної ради , за допомогою «Мобільного кейсу». Зручно, швидко, прозоро  -так  можна  характеризувати  систему надання адміністративних послуг населенню. Один з інноваційних проектів, що якісно покращує роботу адміністраторів ЦНАПу - мобільний кейс, який дозволяє обслуговувати людей вдома.

15:40 08.02.2019

ВІДВІДУВАННЯ ЦНАПУ ФАХІВЦЯМИ ОЩАДБАНКУ

6 лютого 2019 року для співробітників Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради спеціалістами Ощадбанку було проведено презентацію банківських продуктів. А саме розповідали про зручний сервіс для дистанційного банківського обслуговування – Ощад 24/7, в якому можна: оплачувати рахунки, переказувати гроші, відкривати депозити, створювати шаблони регулярних платежів, переглядати баланс рахунків та історію операцій, керувати рахунками та картами. Також розповідали про туристичне страхування, страхування здоров’я та життя ( «Оберіг» від MetLife), автострахування, кредитування, депозитні вклади, платіжні, преміальні та віртуальні картки. Дуже корисною була інформація про інформаційно-платіжний термінал, так як у ЦНАПі знаходиться термінал Ощадбанку, в якому можна оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний рахунок, оплатити товари та послуги, поповнити картку, переказати з картки на картку та багато інших функцій.

11:31 08.02.2019

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ТА РАЙОНУ

З січня  2019 року Центр надання адміністративних  послуг Троїцької селищної ради   надає послуги  з   оформлення та  видачі паспорта  громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та  паспорта громадянина України у формі ID картки.

11:27 16.01.2019

Шановні мешканці громади!

З листопада 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради, кожної середи, працівники Троїцького районного центру зайнятості надаватимуть консультації та відповідатимуть на ваші питання, щодо:

16:12 22.11.2018

ПОДАРУНОК ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ГРОМАДИ ВІД ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН ТА ООН ЖІНКИ - "МОБІЛЬНИЙ КЕЙС"

Наша взаємодія з партнерами ПРООН та ООН жінки продовжується  вони не перестають нас радувати приємними подарунками. Сьогодні 2 листопада 2018 року до ЦНАПу Троїцької селищної ради завітав спеціаліст з адміністративної децентралізації програми розвитку ООН та ООН жінки Анатолій Молошний, який подарував ЦНАПу  «мобільний кейс». Кейс представляє собою комплект сучасної портативної техніки. Увесь мобільний офіс вміщується у компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, портативні сканер та принтер, 4G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує роботу на 5-6 годин) та веб-камера, зчитувач ID карток.

14:44 02.11.2018