Робоча група з питань безпеки громадян в Троїцькій територіальній громаді

Під час засідання робочої групи з громадської безпеки

11.09.2019

Під час засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості в партнерських громадах ПРООН
11 вересня очільник Троїцької поліції підполковник поліції Олександр Пронін прозвітував про підсумки роботи відділу поліції за 8 місяців 2019 року.
Підчас роботи робочої групи були обговорені проблемні питання роботи поліції, впровадження відеоспостереження на території селища Троїцьке, висвітлені позитивні приклади взаємодії Троїцького ВП з Троїцькою ОТГ та обговорено план роботи зі створення поліцейської станціїї в с. Тополі Троїцької ОТГ.
Наприкінці зустрічі громадян в котрий раз попередили про найпоширеніші види правопорушень та закликали їх бути особливо пильними. Наголосили також і на необхідності звертати увагу на появу в населеному пункті підозрілих осіб і незнайомого транспорту, оскільки набута інформація може стати у нагоді при попередженні правопорушень та розкритті злочинів.