A A A K K K
для людей із порушенням зору
Троїцька територіальна громада
Луганська область, Сватівський район

Працівники Троїцької територіальної громади

Займана посада

Прізвище, ім’я, по батькові

 

 

Селищний голова

ПАЛАГНО Демид Петрович

 

 

Секретар ради

ЩЕРБИНА Валентин Іванович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ОХРИЦЬКА Світлана Вікторівна

Керуючий справами виконавчого комітету ради

АКУНЄЄВА Зоя Василівна

 

 

Староста Воєводського старостинського округу

СТРЕЛЬНИК Тетяна Миколаївна

Староста Демино-Олександрівського старостинського округу

ШИВЦОВ Олег Петрович

Староста Лантратівського старостинського округу

КУШНАРЬОВ Микола Володимирович

Староста Новознамянського  старостинського округу

СЕВОСТЬЯНОВ Сергій Павлович

Староста Покровського старостинського округу

РІКІЯНОВ Сергій Володимирович

Староста Розпасіївського старостинського округу

СЕМЕНЮК Олександр Іванович

Староста Тимонівського старостинського округу

ЄРШОВА Євгенія Сергіївна

Староста Яменського старостинського округу

ПИСАРЕВА Любов Василівна

 

 

Провідний спеціаліст з питань кадрової роботи

КОЗОРЄЗОВА Олена Олександрівна

Провідний спеціаліст з питань кадрової роботи

КОЛЄНКОВА Рімма Павлівна

 

 

Спеціаліст 1 категорії соціально-економічного розвитку та інвестицій

ВЕРЗІЛІНА Ольга Володимирівна

 

 

Начальник юридичного відділу виконавчого комітету

ІЛЬМІНСЬКА Оксана Володимирівна

Спеціаліст-юрисконсульт І категорії виконавчого комітету

ЛОЗОВА Ірина Едуардівна

ЯКОВЛЄВА Віра Андріївна

 

 

Начальник відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету

САГАЙДАК Євгенія Михайлівна

Провідний спеціаліст  відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету

АДАМЕНКО Сергій Миколайович

Спеціаліст І категорії з архівної роботи відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету

ГОРБАНЬ Катерина Юріївна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету

ДОРОХОВА Валентина Олексіївна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Арапівка)

ПЕТУХОВА Нелля Петрівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Багачка)

ХАРКІВСЬКА Наталія Іванівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Воєводське)

ДІДЕНКО Анна Олександрівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Демино-Олександрівка)

ВОЛКОВА Ірина Василівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Лантратівка)

КУШНАРЬОВА Алла Данилівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Новоолександрівка)

ГЛОТОВА Ірина Василівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету   (Покровське)

ОВСЯНІКОВА Наталія Євгеніївна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету  (Розпасіївка)

СЄЛЬНІКОВА Віта Анатоліївна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету   (Розсипне)

СЕВОСТЬЯНОВА Олена Вікторівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету   (Тимонове)

КОСЕНКО Віра Олександрівна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету   (Тополі)

Прибиральник службових приміщень 

 

ХОДУН Алла Анатоліївна

Діловод відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету   (Ями)

СЕВОСТЬЯНОВА Рімма Миколаївна

 

 

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності- головний бухгалтер виконавчого комітету

ДЕМЧЕНКО Надія Олексіївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

КОСТЕНКО Любов Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

ЛАЗАРЄВА Анастасія Сергіївна

Провідний спеціаліст бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

НІКІТІНА Світлана Валеріанівна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

РУБАН Наталія Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

СУХОМЛІН Тетяна Олександрівна

Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

ШВАРЬОВА Наталія Олександрівна

Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету

ГАЛАГАН Наталія Олексіївна

Начальник відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету

 

РУДЕНКО Сергій Іванович

Головний спеціаліст з питань управління нерухомим майном відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету

 

ТВЕРДОХЛІБ Юлія Іванівна

Провідний спеціаліст з благоустрою та житлово-комунального господарства відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету

 

ЮРІКОВА Інна Михайлівна

Провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету

БУДНІК Юрій Сергійович

Інспектор

ЄВСЮКОВА Тетяна Володимирівна

Інспектор

ЛЕВЧЕНКО Оксана Михайлівна

Інспектор

МАЗУРОВА Марія Сергіївна

Інспектор

СЕРДЮК Микола Леонідович

Інспектор

ТАРАПОВСЬКИЙ Павло Петрович

Начальник  відділу земельних відносин виконавчого комітету

ДОМАШОВА Олена Іванівна

Спеціаліст 1 категорії відділу земельних відносин виконавчого комітету

КОВАЛЕНКО Наталія Петрівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету

ЄВТУШЕНКО Ніна Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії відділу земельних відносин виконавчого комітету (Арапівка)

ЮРЧЕНКО Лариса Миколаївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних земельних відносин виконавчого комітету (Багачка)

БОЖЕНКО Валентина Олексіївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету (Демино-Олександрівка)

КОВБАСЯР Тетяна Леонідівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету (Покровське)

СЕРГІЄНКО Світлана Іванівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету (Розпасіївка)

РИБАЛКІНА Людмила Анатоліївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету (Тимонове)

БОНДАРЕНКО  Валентин Олександрович

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету (Тополі)

ПРИГОРНЄВА Валентина Сергіївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних відносин виконавчого комітету (Ями)

ІГУМЕНЦЕВА Любов Олексіївна

 

 

Начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету

ЛЄМЗЯКОВА Олена Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету

ЛИСЕНКО Аліна Олександрівна

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету

ПОНОМАРЕНКО Інна Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету

 

Провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення виконавчого комітету

 

 

 

 

Начальник відділу з військового обліку та мобілізаційної роботи

МУШТАЙ Віталій Анатолійович

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних відділу з військового обліку та мобілізаційної роботи

ХАРЧЕНКО Альона Анатоліївна

Завідуючий господарством

ЛАХМОТКІН Юрій Анатолійович

Водій автотранспортних засобів 

ІГУМЕНЦЕВ Олександр Васильович

Водій автотранспортних засобів 

ЛЄМЗЯКОВ Дмитро Сергійович

Водій автотранспортних засобів 

ЛЄМЗЯКОВ Сергій Яковлевич

Прибиральник службових приміщень 

БІЛОВОЛ Наталія Миколаївна

Прибиральник службових приміщень 

ХЛАПОНІНА Зоя Анатоліївна

Прибиральник службових приміщень   Опалювач 

(Арапівка)

НЕСТЕРЕНКО Олена Михайлівна

Прибиральник службових приміщень

(Багачка)

СЕМОНЕНКО Лариса Володимирівна

Прибиральник службових приміщень 

 (Воєводське)

СТРЕЛЬНИК Любов Михайлівна

Прибиральник службових приміщень 

(Демино-Олександрівка)

КОЛЄСНІКОВА Інна Сергіївна

Прибиральник службових приміщень

(Лантратівка)

САЛІЄНКО Ніна Василівна

Прибиральник службових приміщень

(Новоолександрівка)

АХТИРСЬКА Ольга Миколаївна

Прибиральник службових приміщень 

(Новознам’янка)

СЕМИКОЗОВА Нелі Андріївна

Прибиральник службових приміщень 

(Покровське)

ПРОСКУРЯКОВА Ольга Григорівна

Прибиральник службових приміщень 

(Розпасіївка)

ОВЧАРЕНКО Олена Василівна

Прибиральник службових приміщень 

(Розсипне)

ГЛУМОВА Ганна Олександрівна

Прибиральник службових приміщень 

(Тимонове)

БОНДАР Олена Іванівна

Прибиральник службових приміщень 

(Ями)

ЗУБЧЕНКО Тетяна Василівна

Двірник  (Тополі)

ШВАРЬОВ Олександр Артемович

Сторож

ГОРБАНЬ Володимир Васильович

Сторож

КОЛОМІЄЦЬ Ігор Миколайович

Сторож

КРИВКО Олександр Володимирович

Сторож

ПАВЛЕНКО Світлана Миколаївна

Робітник з благоустрою (Троїцьке)

ІГУМЕНЦЕВ Микола Афанасійович

Робітник з благоустрою  (Троїцьке)

 

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

ЖЕРЛІЦИН Юрій Васильович

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

КАТРЕЦЬКА Ірина Олексіївна

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

КОРОП Анжела Володимирівна

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

КУРИЛО Оксана Миколаївна

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

САЄНКО Євген Олегович

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

ШЕЛУДЬКО Дмитро Володимирович

Робітник з благоустрою,  (Троїцьке)

ЩЕРБАКОВ Микола Володимирович

Робітник з благоустрою, (Троїцьке)

 

Робітник з благоустрою  (Арапівка)

СВИСТУН Інна Олександрівна

Робітник з благоустрою  (Арапівка)

БОРИСЕНКО Людмила Леонідівна

Робітник з благоустрою  (Багачка)

СІНЧЕНКО Микола Петрович

Робітник з благоустрою  (Воєводське)

КУТОВИЙ Олександр Олександрович

Робітник з благоустрою  (Воєводське)

ОБТОВКА Олександр Іванович

Робітник з благоустрою  (Демино-Олександрівка)

РОЩУПКІН Максим Миколайович

Робітник з благоустрою  (Сиротине)

ДМІТРІЄВА Тетяна Іванівна

 Робітник з благоустрою  (Лантратівка)

БОНДАРЕНКО Дар’я Миколаївна

Робітник з благоустрою  (Лантратівка)

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Олександр Сергійович

Робітник з благоустрою  (Бабичеве)

БОКОВИЙ Петро Олександрович

Робітник з благоустрою  (Новоолександрівка)

КРАСНОПЬОРКІН Олександр Володимирович

Робітник з благоустрою  (Новоолександрівка)

СКЛЯР Олександр Олександрович

Робітник з благоустрою  (Солонці)

ЄВСЮКОВА Ольга Іванівна

Робітник з благоустрою  (Новознам’янка)

МАСЛЕННІКОВ Вячеслав Васильович

Робітник з благоустрою (Покровське)

ШЕТІЛОВ Олексій Анатолійович

Робітник з благоустрою  (Розпасіївка)

ІЗЮМСЬКИЙ Олександр Миколайович

Робітник з благоустрою  (Розсипне)

ТАРАСОВ Андрій Миколайович

Робітник з благоустрою  (Тимонове)

ГОНЧАРОВ Сергій Олександрович

Робітник з благоустрою  (Малоолександрівка)

ГАРМАШ Наталія Юріївна

Робітник з благоустрою  (Тополі)

ГОРБАНЬ Катерина Володимирівна

Робітник з благоустрою  (Тополі)

ДЕНИСЕНКО Павел Іванович

Робітник з благоустрою  (Тополі)

СЕВОСТЬЯНОВ Ігор Олександрович

Робітник з благоустрою  (Ями)

ВАЛЕНВЕЙН Тамара Володимирівна

Робітник з благоустрою  (Ями)

ЄФІМЕНКО Алла Олексіївна

Робітник з благоустрою  (Ями)

ТІШАКОВ Віктор Олександрович

Робітник з благоустрою  (Ями)

ТІШАКОВА Галина Володимирівна

 

 

 

Начальник Відділу-Центру надання адміністративних послуг селищної ради

ВАРИБРУС Анастасія Сергіївна

Заступник начальника Відділу-ЦНАП

ШЕХОВЦОВ Олексій Володимирович

Державнний  реєстратор Відділу-ЦНАП

ДЕРЯБІНА Алевтіна  Леонідівна

Державний реєстратор Відділу-ЦНАП

ПУХЛІЧЕНКО Валентина Володимирівна

Державнний  реєстратор Відділу-ЦНАП

КОЛОМІЄЦЬ Світлана Олександрівна

Адміністратор Відділу-ЦНАП

БЄЛОВА Людмила Юріївна

Адміністратор Відділу-ЦНАП

КАЛЬНА Тетяна Іванівна

Адміністратор Відділу-ЦНАП

КУДРЕНКО Олександра Сергіївна

Адміністратор Відділу-ЦНАП

САВІХІНА Віолетта Олегівна

Адміністратор Відділу-ЦНАП

ЮРЧЕНКО Тетяна Юріївна

Провідний спеціаліст-бухгалтер Відділу-НАП

ФРОЛОВА Інна Миколаївна

 

 

 

 

Начальник фінансового відділу селищної ради

ЛИФАР Оксана Валентинівна

Заступник начальника фінансового відділу

УЛІХІНА Тетяна Василівна

Провідний спеціаліст - бухгалтер фінансового відділу

ХОРУЖА Тетяна Вікторівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу

БІЛУЩЕНКО Світлана Олександрівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу

ЛЯШЕНКО Лариса Михайлівна

Провідний спеціаліст фінансового відділу

 

 

 

 

Начальник Служби у справах дітей селищної ради

КОСТЕНКО Тетяна Олександрівна

Провідний спеціаліст – бухгалтер Служби у справах дітей

ТЕРЕЩЕНКО Лариса Вікторівна

Провідний спеціаліст Служби у справах дітей

СТРІЛЬЦОВА Ніна Сергіївна

 

 

 

Начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

МАСЛЕННІКОВ Артем Михайлович

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

ГУРТЯК Зінаїда Олексіївна

Провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

КІСЕЛЬОВА Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

КОМІСІЄНКО Тамара Іванівна

 

 

 

Начальник відділу культури селищної ради

МЕЛЬНИК Наталія Олександрівна

Провідний спеціаліст відділу культури

ВАСИЛЬЄВА Світлана Вікторівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь