A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Троїцька територіальна громада
Луганська область, Троїцький район

Працівники Троїцької територіальної громади

Працівники Троїцької територіальної громади

 

П.І.Б.

Посада

Палагно Демид Петрович

Селищний голова

Мороз Валентина Іванівна

Секретар ради

Жукова Наталія Олексіївна

Заступник селищного голови

Жерліцин Дмитро Кузьмич

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Лисенко Олександр Миколайович

Заступник селищного голови

Акунєєва  Зоя Василівна

Керуючий справами виконкому

Тараповський Павло Петрович

Виконуючий обов’язки старости

Олійников Олексій Миколайович

Виконуючий обов’язки старости

Стрельник Тетяна Миколаївна

Виконуючий обов’язки старости

Сеніна Марина Олександрівна

Виконуючий обов’язки старости

Кушнарьов Микола Володимирович

Виконуючий обов’язки старости

Левченко Оксана Михайлівна

Виконуючий обов’язки старости

Євсюков Олексій Олексійович

Виконуючий обов’язки старости

Семенюк Олександр Іванович

Виконуючий обов’язки старости

Ягольник Ніна Іванівна

Виконуючий обов’язки старости

Денисенко Олександр Васильович

Виконуючий обов’язки старости

Писарева Любов Василівна

Виконуючий обов’язки старости

Лифарь Оксана Валентинівна

Начальник бюджетного відділу

Уліхіна Тетяна Василівна

Провідний спеціаліст бюджетного відділу

Дикань Євгенія Михайлівна

Начальник відділу загальної та організаційної роботи

Адаменко Сергій Миколайович

Провідний спеціаліст  відділу загальної та організаційної роботи

Дорохова Валентина Олексіївна

діловод

Севостьянова Олена Вікторівна

діловод

Волкова Ірина Василівна

діловод

Ходун Алла Анатоліївна

діловод

Глотова Ірина Василівна

діловод

Кушнарьова Алла Данилівна

діловод

Євсюкова Тетяна Володимирівна

діловод

Петухова Нелля Петрівна

діловод

Севостянова Рімма Миколаївна

діловод

Харківська Наталія Іванівна

діловод

Діденко Анна Олександрівна

діловод

Демченко Надія Олексіївна

Начальник відділу обліку та звітності головний бухгалтер

Рубан Наталія Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії відділу обліку та звітності

Лазарєва Анастасія Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії відділу обліку та звітності

Нікітіна Світлана Валеріанівна

Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності

Ляшенко Лариса Михайлівна

Провідний спеціаліст відділу обліку та звітності

Ільмінська Оксана Володимирівна

Начальник юридичного відділу

Домашова Олена Іванівна

Начальник  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Шапоренко Юрій Васильович

Спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Руденко Сергій Іванович

Провідний спеціаліст з благоустрою та ЖКГ відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Юрченко Лариса Миколаївна

Спеціаліст 1 категорії відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Ковбасяр Тетяна Леонідівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Коваленко Наталія Петрівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Фліс Олена Євгенівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Пригорнєва Валентина Сергіївна Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Грабовський Володимир Іванович

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Рибалкіна Людмила Анатоліївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Мазурова Марія Сергіївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Ігуменцева Любов Олексіївна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Ступак Ольга Іванівна

Спеціаліст 2 категорії  відділу земельних ресурсів, комунальної власності та благоустрою

Козорєзова Олена Олександрівна

Провідний спеціаліст з питань кадрової роботи

Верзіліна Ольга Володимирівна

Спеціаліст 1 категорії

Дерябіна Алевтина  Леонідівна

Державнний  реєстратор

Коломієць Світлана Олександрівна

Державнний  реєстратор

Муштай Віталій Анатолійович

Начальник відділу з військового обліку та мобілізаційної роботи

Кудренко Олександра Сергіївна

Начальник відділу реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб

Лахмоткін Юрій Анатолійович

завгосп

Лємзяков Дмитро Сергійович

водій

Ігуменцев Олександр Васильович

водій

Нестеренко Олена Михайлівна

прибиральниця

Семоненко Лариса Володимирівна

прибиральниця

Ковбасяр Олександр Петрович

прибиральник

Салієнко Ніна Василівна

прибиральниця

Ахтирська Ольга Миколаївна

прибиральниця

Овчаренко Олена Василівна

прибиральниця

Глумова Ганна Олександрівна

прибиральниця

Стрельнік Любов Михайлівна

прибиральниця

Зубченко Тетяна Василівна

прибиральниця

Семікозова Нелі Андріївна

прибиральниця

Шварьов Олександр Артемович

сторож

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь