З турботою про дітей

У селах Новознам'янка та Солонці Новознам'янського старостинського округу на дітлахів відтепер чекають нові ігрові майданчики.

05:51 12.05.2018

Затверждено розподіл обягу субвенції на форму інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 201-р затверждений розподіл обягу субвенції на форму інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

06:39 09.05.2018

ТРОЇЦЬКА ОТГ НА ЛУГАНЩИНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ РОЗВИТКУ! ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНИЙ МАРАФОН.

Троїцька об’єднана територіальна громада була утворена в січні 2017 року внаслідок об’єднання однієї селищної та одинадцяти сільських рад і провела свої перші вибори рік тому, обравши головою Демида Палагно. За словами керівника ОТГ, очікуване надходження до загального фонду бюджету в 2018 році перевищить 57 млн грн, в той час як до об`єднання сума сягала близько 8 мільйонів. Це великиий прорив, проте залишаються тут і проблемні питання, наприклад, поганий стан доріг.

06:35 09.05.2018

Відкрито новий меморіал пам'яті воїнам Другої світової!

8 травня біля Троїцького селищного будинку культури відбулося відкриття Меморіала воїнам Другої світової війни по вулиці Пушкіна (Троїцьке-1-Циганівка). Старий пам'ятник воїнам-земплякам було споруджено ще в  далекі перші повоєнні роки і він від давності літ почав руйнуватися.

16:42 08.05.2018

Відеоспостереження - запорука безпеки!

За підтримки Проекту розвитку ООН в селищі Троїцьке впроваджуються заходи зі встановлення камер вуличного відеоспостереження на небезпечних ділянках автошляхів, а саме  - пішохідних переходах біля Троїцької гімназії і Троїцької ЗОШ, якими найчастіше користуються насамперед школярі.  Проект втілюється за спільної ініціативи Громадської організації "Клина-Пресс" і Троїцької селищної ради. Пульт управління та збереження інформації встановлено у районному відділі поліції.

22:35 07.05.2018

Привітали ветеранів!

Громада продовжує  щорічну традицію на початку травня  вітати ветеранів Другої світової війни з Днем Перемоги. Заступники селищного голови та виконуючі обов’язки старост відвідали оселі ветеранів, привітали їх з наступаючим святом та вручили від громади продуктові набори до святкового столу.

11:48 07.05.2018

Зустріч з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

25 квітня 2018 року до Троїцької селищної ради завітали представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Представники місії зустрілися з селищним головою Палагном Д.П. та секретарем селищної ради Мороз В.І.  і обговорили проблеми реформи децентралізації, захисту прав внутрішньо переміщених осіб, вирішення питань гендерної рівності у громаді.

15:22 03.05.2018

25 квітня відбулось пленарне засідання Шістнадцятої сесії селищної ради Сьомого скликання

Згідно з порядком денним на розгляд депутатів ради було винесено 94 питання. Всі питання було розглянуто та прийнято відповідні рішення. Було заслухано інформацію районного відділу поліції про стан боротьби зі злочинністю на території Троїцького району та звіти начальників відділів Виконавчого комітету селищної ради. Також, заслухано звіт директора Комунальної установи "Трудовий архів територіальних громад Троїцького району"

11:37 26.04.2018