Дата: від до Скинути

Представники об’єднаних територіальних громад Луганщини  продовжують обмінюватися успішним досвідом сталого розвитку

Представники об’єднаних територіальних громад Луганщини продовжують обмінюватися успішним досвідом сталого розвитку

15-16 травня 2018 року відбулося дводенне вивчення успішного досвіду інших регіонів делегації від об’єднаних територіальних громад Луганської області. Луганська область представлена Новопсковською, Троїцькою, Білокуракинською і Чмирівською громадами (депутати, старости, представники селищних/сільських рад та Центру надання соціальних послуг).

09:50 18.05.2018

З турботою про дітей

У селах Новознам'янка та Солонці Новознам'янського старостинського округу на дітлахів відтепер чекають нові ігрові майданчики.

05:51 12.05.2018

Затверждено розподіл обягу субвенції на форму інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 201-р затверждений розподіл обягу субвенції на форму інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.

06:39 09.05.2018

ТРОЇЦЬКА ОТГ НА ЛУГАНЩИНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ РОЗВИТКУ! ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНИЙ МАРАФОН.

Троїцька об’єднана територіальна громада була утворена в січні 2017 року внаслідок об’єднання однієї селищної та одинадцяти сільських рад і провела свої перші вибори рік тому, обравши головою Демида Палагно. За словами керівника ОТГ, очікуване надходження до загального фонду бюджету в 2018 році перевищить 57 млн грн, в той час як до об`єднання сума сягала близько 8 мільйонів. Це великиий прорив, проте залишаються тут і проблемні питання, наприклад, поганий стан доріг.

06:35 09.05.2018

Відкрито новий меморіал пам'яті воїнам Другої світової!

8 травня біля Троїцького селищного будинку культури відбулося відкриття Меморіала воїнам Другої світової війни по вулиці Пушкіна (Троїцьке-1-Циганівка). Старий пам'ятник воїнам-земплякам було споруджено ще в  далекі перші повоєнні роки і він від давності літ почав руйнуватися.

16:42 08.05.2018