A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Троїцька територіальна громада
Луганська область, Троїцький район

Новини

Урочистості з нагоди 5-ти річного ювілею пробації

19 лютого в актовій залі Троїцької селищної ради, з нагоди святкування п’ятиріччя існування служби пробації було проведено урочисту зустріч представників Троїцького сектору пробації, Національної поліції, центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а також представників громадськості. Начальник Троїцького сектору пробації Марина Савченко розпочала захід своїм виступом, розповівши про мету, принципи та завдання служби пробації, зауваживши на її актуальності та необхідності. «Пробація – це не покарання, а система заходів по виправленню засудженого без ізоляції. Базисом та фундаментом успіху пробації є співпраця правоохоронних органів, органів державної влади, громадян та волонтерів пробації. Пробаціянти допомагають засудженій особі змінитися на краще, сприяють її поверненню до суспільства і створенню можливостей змінити спосіб життя. Головне – це не тільки успішне проходження клієнтом пробації іспитового строку, а і надання допомоги у вирішенні та подоланні криміногенних потреб, що спонукали засудженого вчинити злочин», – зазначила начальник сектору пробації. З вітальним словом до пробаціянтів та присутніх звернувся і голова Троїцької селищної ради Демид Палагно: «Ви робите важливу державну справу, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справу, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав. Саме від наших спільних зусиль залежить те, у яких умовах ми будемо жити і як громадськість сприйматиме представників різних гілок влади. Тому хочу побажати вам і надалі працювати з такою наполегливістю і результативністю. Зичу вам здоров’я, успіху, натхнення в нелегкій справі». Свої вітання з нагоди свята висловили представники територіального відділу Національної поліції та працівники центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. За плідне співробітництво, взаєморозуміння, всебічну підтримку в реалізації завдань Державної установи «Центр пробації» та з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію» подяку Державної установи «Центр пробації» отримала директорка комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради Світлана Охрицька. Підводячи підсумки урочистої зустрічі, начальник Троїцького сектору пробації Марина Савченко подякувала присутнім за небайдужість та участь у розбудові пробації на території Троїцького району.

11:18 20.02.2020

У Троїцькому музеї "Витоки" відбулося урочисте відкриття виставки "Щирі. Свята."

Выставка була презентована в Польщі та Чехії, а тепер протягом трьох тижнів перебуватиме у нашому музеї. Запрошуємо побачити неймовірну красу, стиль та колорит українського традиційного костюму.

16:35 17.02.2020

На засіданні Виконавчого комітету

17 лютого 2020 року під час  засідання виконавчого комітету Троїцької селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Демида ПАЛАГНО, члени виконкому затвердили  списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі Троїцької селищної ради.    Виконавчим комітетом також прийнято рішення щодо попередження надзвичайних ситуацій у весняний період 2020 року та попередження  паводків на території Троїцької селищної ради, про встановлення тарифів  на послуги з вивезення твердих побутових відходів, про здійснення державної реєстрації речового права комунальної власності на майновий комплекс нерухомого майна, про упорядкування адресного господарства. В ході засідання виконкому було погоджено Програму організації та проведення громадських робіт на території Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області на 2020 рік та Програму з організації та проведення суспільно корисних робіт для порушників, на яких  судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Троїцької селищної ради Троїцького  району Луганської області на 2020 рік, які в подальшому будуть винесені на затвердження сесії селищної ради.

15:22 17.02.2020

На апаратній нараді

17 лютого селищний голова Демид ПАЛАГНО провів нараду  з виконуючими обов’язки старост старостинських округів та начальниками структурних підрозділів  Троїцької  селищної ради. На порядок денний були винесені питання:  «Про Порядок ведення обліку та звітності про використання бланків  свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання».  «Щодо відкриття банківських рахунків, для отримання субсидій».  «Про діловодство у відсутність старости».  «Про роботу закладів культури».  «Щодо обліку громадян пільгових категорій».  «Про проведення  місцевих спортивних ігор – 2020».  «Щодо використання електроенергії по нежитловій будівлі комунальної власності громади в с. Аношкине».  «Щодо обліку електроенергії та газу».  «Про благоустрій».  «Щодо архівної роботи».  «Щодо військового обліку». За результатами розгляду питань порядку денного надані оперативні доручення, виконання яких поставлено на контроль.  

15:12 17.02.2020

Громадськість зможе ефективніше контролювати витрачання коштів по Троїцькій громаді

Про це будуть говорити та наглядно демонструвати нові можливості учасникам тренінгу: «Бюджетний симулятор-прозорий бюджет»,  який   відбудеться 14.02.2020 року о 10 годині в Будинку школярів Троїцької селищної ради. Бюджетний симулятор - це  онлайн-інструмент для  простих громадян, які  у доступному  вигляді отримають інформацію про наявні  ресурси бюджету  на  офіційному  сайті Троїцької громади,  зможуть відобразити свої  побажання  щодо того, як  розпорядитися  наявними  коштами,  подавати  реальні  проектні пропозиції. Наприклад, щодо ремонту  певного відрізку  дороги у громаді або збільшення  видатків на підвищення заробітної плати  вчителям або лікарям. Відразу ж побачать наскільки  збільшується  дефіцит коштів і запропонують джерела  покриття цих витрат. Пропозиції громадян  будуть проходити  модерацію  і, якщо вони реалістичні для виконання – потраплять на обговорення  до  керівництва  та депутатів селищної ради. Люди зможуть їх бачити і коментувати, надсилати  запити  на додаткову  інформацію. Тренінг відбудеться  за  підтримки  Посольства Великої Британії в Україні та громадської  організації CASE Україна-Центру соціально-економічних досліджень. Хто хоче  мати  можливість впливати  на бюджет,  стати   активним  «розпорядником»  коштів,  запрошуємо   відвідати   цей  навчальний тренінг.   

11:21 13.02.2020

Тиждень безпечного Інтернету у Троїцькому ліцеї

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». З 4 по 11 лютого у Троїцькому ліцеї пройшов тиждень безпечного Інтернету. За цей час учні отримали багато цікавої інформації, пограли у пізнавальні ігри, взяли участь у конкурсах, переглянули мультфільми, пізнавальні фільми та презентації про безпеку користування Інтернетом. Учні початкової школи взяли активну участь у виставці малюнків, присвячених Дню безпечного Інтернету. Учні 5 класів залучилися до гри «Інтернет-павутина», учні 8-9 класів взяли участь у обговоренні теми «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?», десятикласники пройшли онлайн-тестування на платформі Академії Cisco. Ми сподіваємося, що цей тиждень навчив дітей правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.

15:15 11.02.2020

Особистий прийом громадян в Тополівському старостинському окрузі

5 лютого селищний голова Демид Палагно здійснив особистий прийом громадян Тополівського старостинського округу. В ході спілкування з посадовцем мешканці громади порушували найболючіші питання, що стосуються життєдіяльності села, ділилися своїми проблемами та негараздами. Сільських мешканців турбують  питання оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, транспортного сполучення сіл округу з адміністративним центром громади, ремонту водогонів, будівель закладів культури, необхідності розробки зручного графіку виїздів лікарів у села громади.  Всі питання прийнято до розгляду.

13:36 05.02.2020

Особистий прийом громадян у селі Новознам'янка

5 лютого Троїцький селищний голова Демид Палагно провів особистий прийом громадян у Новознам'янському старостинському окрузі. Місцеві жителі зверталися з питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, ремонту вуличних доріг, благоустрою місць загального користування, оптимізації маршруту підвозу дітей до гімназії.

13:25 05.02.2020

Троїцька територіальна громада підписала меморандум про співпрацю в рамках проєкту #Спільно

 #Партнерство є імплементуючим партнером проекту в трьох громадах на Сході України: Троїцькій та Білокуракинській в Луганській області й Бахмутській Донецької області. Кожна громада отримує підтримку у визначенні соціальних послуг, необхідних для мешканців громади; підвищенні кваліфікації спеціалістів та керівників організацій та закладів, залучених до надання послуг, та налагодженні міжвідомчої взаємодії. Також буде надана технічна допомога для планування та організації надання соціальних послуг у громаді.

15:58 29.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь