A A A K K K
для людей із порушенням зору
Троїцька селищна військова адміністрація
Луганська область, Сватівський район

Бюджет громади на 2018 рік

ТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

   ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

РІШЕННЯ  № 11/1

 

від  20 грудня 2017 року                        

смт Троїцьке

 

Про селищний бюджет на 2018 рік

 

        Заслухавши  інформацію щодо проекту бюджету Троїцької селищної ради на 2018 рік, відповідно ст.26, 61-64, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст..21-24, 63, 64, 69, 69-1, 70, 71, 72, 77, 78, 89, 93, 96 Бюджетного кодексу України та ст..39 розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, Троїцька  селищна рада

 

  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити загальний обсяг доходів селищного  бюджету на 2018 рік у сумі  97.871,943  тис.грн., у тому числі доходів загального фонду  бюджету затвердити у сумі 97.054,615 тис.грн., спеціального фонду бюджету –  817,328 тис.грн., згідно  додатку №1.

2. Затвердити загальний обсяг видатків селищного бюджету на 2018 рік у сумі 97.871,943 тис.грн., обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі  96.665,665 тис. грн., та видатків спеціального фонду бюджету 1.206,278 тис грн., згідно  додатку № 2.

3. Установити  профіцит  загального фонду  бюджету у сумі 388,950 тис.грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до видатків розвитку (спеціального фонду) згідно  додатку № 3.

4.Установити дефіцит спеціального фонду бюджету у сумі 388,950 тис.грн., джерелом якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету видатків розвитку (спеціального фонду) згідно  додатку №3.

5. Затвердити міжбюджетні трансферти між селищним бюджетом та бюджетами сільських рад та об’єднаних громад на  2018 рік згідно  додатку № 4.

6. Затвердити міжбюджетні трансферти Троїцького селищного бюджету Троїцькому районному бюджету на 2018 рік згідно  додатку № 5

7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду   бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою відповідно до ст.55 Бюджетного кодексу України:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

8. Визначити, що утримання закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального забезпечення фінансуються з районного бюджету Троїцької районної ради Луганської області до дня передачі їх із управління Троїцької районної ради Луганської області в управління  Троїцької селищної ради.

9. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів селищного бюджету на 2018 рік у сумі 10,0 тис. грн.

10. Установити розмір резервного фонду селищного бюджету на 2018 рік у сумі 100,0  тис.грн.

11. Надати право виконавчому комітету Троїцької селищної ради за погодженням  постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

- здійснювати видатки понад обсяги, затверджені в бюджеті з відповідним внесенням змін до доходної та видаткової частини бюджету у разі затвердження у міжсесійний  період порядків надання, використання чи розподілу трансфертів з бюджетів вищих рівнів та інших бюджетів;

- здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань,  затверджених у розписі бюджету та кошторисі доходів та видатків бюджету, в розрізі  економічної та  функціональної класифікації видатків в межах загального обсягу бюджетних призначень, окремо по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету;

- здійснювати відповідне коригування додатків до рішення селищної ради про бюджет при внесенні змін до бюджетної класифікації.

12. Дозволити Троїцькій селищній раді, в особі селищного голови а, у разі його відсутності, заступнику селищного голови (Жуковій Н.О.) у 2018 році розміщувати в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах тимчасово вільні кошти селищного бюджету на депозитних рахунках в установах банків (їх філіях, відділеннях) з обов’язковим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду та відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

13. Розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

Головним розпорядникам коштів селищного бюджету затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних призначень на 2018 рік.

Розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити укладання угод з кожного виду енергоносіїв у межах, затверджених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів лімітів їх споживання.

14. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Це рішення застосовується з 1 січня 2018 року.

16. Визначити, що інформація про селищний бюджет публікується в  друкованих ЗМІ, розташованих на території Троїцької селищної ради, а саме в газеті «Сельская новь» та  на офіційному веб-сайті Троїцької територіальної громади https://troicka-gromada.gov.ua/ .

17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Селищний голова                                           Д.П. Палагно

 

Додатки до рішення Троїцької селищної ради
"Про селищний бюджет  на 2018 рік" від 20 грудня 2017 року № 11/1

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь