Луганська область, Троїцький район

Увага! Амброзія полинолиста!

Амброзія полинолиста - поширена бур’янова рослина, яка може викликати у багатьох людей сильну алергію, за що відноситься до "карантинних бур’янів". Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. В період цвітіння, а це в кліматичних умовах України - з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання - амброзійний поліноз (осіння сінна лихоманка). Пилок амброзії, потрапляючи в очі, ніс, бронхи, викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла; різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів призводить до приступів бронхіальної астми. Ефективними засобами боротьби з амброзією є обробка гербіцидами, виривання поодиноких рослин з корінням та проведення скошування до початку її цвітіння. Враховуючи велику шкідливість амброзії полинолистої як для сільського господарства, так і для здоров’я людини, боротьба з нею є одним з важливих і першочергових завдань усіх землекористувачів. Троїцька селищна рада закликає підприємства, установи та організації всіх форм власності провести посилені заходи по видаленню амброзії на закріплених територіях! Громадянам, що проживають у секторі приватної забудови, забезпечити виконання заходів із ліквідації амброзії полинолистої на земельних ділянках, прилеглих до приватних домоволодінь.

09:41 19.06.2019

Троїцький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області - запрошує до співпраці волонтерів

Кожен небайдужий та ініціативний громадянин, якому виповнилося 18 років, може прийняти участь та допомогти працівникам Троїцького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області в зборі, узагальненні та систематизації інформації, а також в здійсненні наглядових заходів, наданні консультативної допомоги, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залучення до культурного життя суб’єктів пробації. Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації. Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацію на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. Троїцький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області - запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності. Ми Вас чекаємо за адресою: вул. Центральна, 38 смт Троїцьке Луганської області.

15:04 04.06.2019

Увага! Головам СФГ, громадянам, які самостійно обробляють земельні паї!

З метою упередження виникнення скарг серед населення щодо неправомірних дій при застосуванні пестицидних препаратів та мінеральних добрив на сільськогосподарських угіддях та охорони бджіл,  відповідно до статей 30 та 37 Закону України «Про бджільництво», Вам необхідно  не пізніше ніж за три доби до початку обробки сільськогосподарських культур через засоби масової інформації попередити про це органи місцевого самоврядування, населення, пасічників, пасіки яких розташовані на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому, необхідно повідомити  дату обробки, назву препарату, яким буде оброблятися сільгоспкультура, ступінь і строк дії токсичності препарату.

11:21 07.05.2019