Луганська область, Троїцький район

Оголошення

Програма грантової та фінансової підтримки малого та середнього бізнесу від Європейського банку реконструкції та розвитку

За інформацією Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – ЄБРР) в Україні продовжує діяти програма грантової та фінансової підтримки малого та середнього бізнесу (далі – МСБ).

11:01 20.02.2019

Новації законодавства щодо земельних правовідносин

10 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України    № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрощення в Україні». Закон набуває чинності з 01 січня 2019 року, коротко зупинимось на усіх найбільш важливих аспектах, що ним впроваджені.

11:42 20.12.2018