A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Троїцька територіальна громада
Луганська область, Троїцький район

Оголошення

 

 

Суб'єкт державної реєстрації громадських формувань у Луганській області. Онлайн будинок юстиції

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомляє, що державна реєстрація громадських формувань у Луганській області - громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, обласних, регіональних, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об'єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, обласних, місцевих організацій роботодавців та їх об'єднань, постійно діючих третейських судів здійснюється через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків). Подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою – Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22 або за телефонами -0953624202, 0645242216. Документи для державної реєстрації можливо також подати через центри надання адміністративних послуг у Луганській області, що забезпечують прийом та видачу документів у сфері державної реєстрації громадських формувань. Окрім того, Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування зручного онлайн сервісу – Онлайн будинку юстиції, доступ до якого можна отримати за посиланням https://online.minjust.gov.ua. За допомогою Онлайн будинку юстиції, незалежно від місцезнаходження особи, яка вирішила скористатися Онлайн будинком юстиції, можна подати документи для проведення попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подати документи в електронній формі для проведення державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи. Ці послуги Онлайн будинку юстиції стануть корисними для всіх, хто бажає зареєструвати громадську організацію, та мають безліч переваг, серед яких, зручність, відсутність необхідності відвідувати центр надання адміністративних послуг або суб'єкта державної реєстрації, відсутність безпосереднього контакту заявника з державним реєстратором, що зменшує корупційні  ризики,  цілодобовість доступності таких послуг тощо.  

13:23 22.01.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

   Конституція України гарантує кожному право на професійну правничу допомогу, яка в передбачених законом випадках надається безоплатно. Також основний закон визначає, що головним обов’язком держави є утвердження і забезпечення прав і свобод людини.    Порядок реалізації права на професійну правничу допомогу визначений Законом України «Про безоплатну правову допомогу». На даний час система безоплатної правової допомоги налічує 535 точок доступу, які знаходяться по всій території України та регулярно надають правову допомогу населенню.   У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування взаємодіють з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.   Для оперативного зв’язку з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань тощо діє єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги        0-800-213-103.

11:56 20.01.2020

Будьте обережними під час святкування Водохреща!

   Напередодні свята Водохреща питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохрещення. Під час свята рятувальні підрозділи ДСНС України чергуватимуть у посиленому режимі поблизу водойм, аби гарантувати безпеку громадян під час купання.    Проте Служба порятунку вкотре нагадує правила безпечної поведінки на водоймах: - занурюватися (купатися) необхідно в спеціально обладнаних ополонках біля берега, під доглядом рятувальників та медичних працівників;  - перед купанням необхідно розігріти тіло;  - до ополонки необхідно підходити в зручному взутті, щоб запобігти втратам чутливості ніг. Краще використати черевики або вовняні носки для того, щоб дійти до ополонки.                Можливе використання спеціальних гумових чоботів, що також захищають ноги від гострого каміння та не дозволять Вам сковзати на льоду. Ідучи до ополонки, пам’ятайте, що доріжка може бути слизькою — ідіть повільно й уважно;  - занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку. Ніколи не поринайте в ополонку вперед головою.    Стрибки у воду й занурення у воду з головою не рекомендуються, адже це збільшує втрату температури й може призвести до шоку від холоду;  - при вході у воду намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте;  - не перебувайте в ополонці більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму;  - якщо з вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення в ополонку;  - при виході не тримайтеся безпосередньо за металеві поручні, використовуйте сухий рушник;  - після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг;  - для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю, найкраще з ягід, фруктів і овочів з попередньо підготовленого термоса.    Шановні громадяни! Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на льоду.    

11:41 14.01.2020

Як поводитися у прикордонній зоні - пам’ятка туристам, мисливцям, рибалкам

   Виконавчий комітет Троїцької селищної ради нагадує громадянам, що в межах контрольованих прикордонних районів діють відповідні режимні правила.   Так, відповідно до Положення «Про прикордонний режим», затверджене Постановою КМУ від 27 липня 1998 року N 1147 громадяни України, іноземці та особи без громадянства в'їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.    Крім того, іноземці та особи без громадянства повинні мати документи, які підтверджують законність їх перебування на території України.   Вказані особи зобов'язані пред'являти відповідні документи на вимогу уповноважених осіб Державної прикордонної служби.    Крім того, водії на вимогу прикордонників повинні зупиняти транспортні засоби, подавати для перевірки документи, що посвідчують особу водія і пасажирів та реєстраційний документ на транспортний засіб, а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.  Будь-яке будівництво, вирубка лісу, водокористування, геологічні, дорожні та інші дослідження в межах прикордонної смуги, а також гідротехнічні, землевпорядні, меліоративні та інші роботи, пов’язані із зміною водного режиму прикордонних річок, озер та інших водойм, відео-, кіно- та фотознімання місцевості, туристичні подорожі і стрибки з усіх видів парашутів проводяться після інформування посадових осіб Луганського прикордонного загону, у зоні відповідальності якого провадиться така діяльність.    Інформування здійснюється письмово не пізніше ніж за 24 години до початку провадження такої діяльності, зокрема за допомогою факсимільного зв’язку або електронної пошти із зазначенням початку і строку її провадження, прізвища, імені та по батькові осіб, які провадитимуть діяльність. Полювання у прикордонній смузі здійснюється з обов’язковим інформуванням розпорядником полювання або особисто мисливцем органів, або підрозділів Державної прикордонної служби, в межах відповідальності яких буде проводитися полювання, у передбаченому законодавством порядку.    У смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд полювання забороняється. 

14:45 13.01.2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ 28.01.2020 РОКУ.

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна

08:15 09.01.2020

УВАГА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Троїцька селищна рада повідомляє, що з 01 січня 2020 року будуть введені в дію  нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів  до місцевого та державного бюджетів.

11:51 26.12.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ 31.12.2019 РОКУ

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна Назва об’єкта: нежитлове приміщення №8, площею 16,68 кв. м, розташованого в будівлі Троїцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: 92100, квартал Молодіжний,3а, смт. Троїцьке, Троїцький район, Луганська область.   Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати. Платник робіт з оцінки: Комунальне некомерційне підприємство «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.Подібні до об’єкта оцінки об’єкти: приміщення та частини будівель.Дата проведення конкурсу: 31.12.2019р.Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (зі змінами внесеними наказом ФДМУ від 16.01.2018 № 47 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.02.2018 за № 198/31650) (далі - Положення).До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.Замовник послуг оцінки: Комунальне некомерційне підприємство «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Троїцького району Луганської області.Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається з:

10:26 18.12.2019

Про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги»

   Розпорядженням Троїцького селищного голови від 10.12.2019 року №249 — Оголошено про початок формування конкурсної комісії для проведення  конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги». До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості: - представники органу управління; - представники трудового колективу КНП «Троїцький ЦПМСД», обрані на загальних зборах трудового колективу комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги»; - представники громадської ради органу управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління, - по одній особі від кожного громадського об’єднання. Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про: -    наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; -    накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; -    наявність конфлікту інтересів. Кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» становить дев'ять осіб.  Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету Троїцької селищної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення, до 16:00 год. 26 грудня 2019 року. Подати пропозиції можна за адресою:  92100, Луганська обл., Троїцький район, смт Троїцьке, вул. Центральна, 69, каб. 5, за додатковою інформацією звертайтесь: ел.пошта: 04335772@mail.gov.ua, конт. тел. (06456) 2-18-44. Умови та етапи проведення конкурсу передбачені Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094.  

14:05 10.12.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь