Луганська область, Сватівський район

До уваги отримувачів субсидій !

В зв’язку з внесенням  змін постановою Кабінету Міністрів України  № 505 від 19.05.2021 року до  постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р № 848  «Про спрощення  порядку надання населенню субсидій для відшкодування  витрат на оплату житлово-комунальних послуг ,придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового  палива» затверджено нові форми   Заяви  про призначення  та надання житлової  субсидії  та Декларації про доходи і витрати осіб. Нові форми документів розміщенні за посиланням.

16:49 22.06.2021

Терміново куплю квартиру !!!

Троїцька селищна рада оголошує про проведення конкурсу з відбору квартир з метою придбання для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Троїцької селищної ради. ДЕТАЛЬНІШЕ

16:41 22.06.2021

Оголошення конкурсу з відбору квартир з метою придбання житла для формування фонду житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Троїцької селищної ради

Троїцька селищна рада на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» оголошує про проведення конкурсу з відбору квартир з метою придбання житла для формування фонду житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Троїцької селищної ради.

12:45 08.06.2021

Як довідку про тимчасову непрацездатність обміняти на листок непрацездатності

У зв’язку із зверненням страхувальників до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області з питанням щодо обміну довідки про тимчасову непрацездатність на листок непрацездатності  повідомляємо.

14:38 07.06.2021

Алгоритми надання Спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства), які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

13:34 31.05.2021