Луганська область, Сватівський район

До уваги малих та середніх підприємців!

Інформація про програми підтримки бізнесу, зокрема, бюджетні, банківські та донорські, можна ознайомитися на Порталі для підприємців, створеному Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з офісом розвитку МСП при Мінекономіки, за посиланням:

11:20 19.01.2021

Онлайн послуги Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації громадських формувань. Як подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань у період карантину у Луганській області

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території України було запроваджену низку обмежувальних протиепідемічних заходів.

15:49 14.01.2021

Увага! Змінилися розміри плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

15:43 14.01.2021

Податкова інформує!

Звертаємо увагу, що з урахуванням обмежень, встановлених з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також  посилення рівня, протиепідемічних заходів, електронний формат взаємодії з контролюючими органами не лише економить час, а й вбереже від  загрози заразитися небеспечною хворобою. Троїцька ДПІ повідомляє, що починаючи з 01.01.2021р. податкова звітність буде прийматися для всих платників податків (в т.ч. громадян) лише в електронному вигляді. Просимо заздалегідь подбати про отримання електронних ключів, які ви можете отримати у будь якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, перелік яких можна знайти за посиланням https://czo.gov.ca-registry міністерство цифрової трансформації України.  У разі винекнення питань щодо отримання електронних ключів звертатися за консультацією до Троїцької ДПІ  тел.(06456)2-12-84

14:54 12.01.2021

Увага! Планове відключення електропостачання

ТОВ  "Луганське енергетичне об'єднання" повідомляє про технологічне відключення електропостачання 5 січня 2021 року з 8.00 до 16.00 по вулиці Горицвітна селища Троїцьке від будинку 37 до будинку 69

11:26 04.01.2021

Інформація про результати конкурсу

Виконавчий комітет Троїцької селищної ради повідомляє, що протоколом №6 від 29.12.2020 року конкурсної комісії з проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирними будинками на території Троїцької селищної ради визнано таким, що не відбувся конкурс, у зв’язку з відсутністю конкурсних пропозицій.

15:30 29.12.2020

Увага! З 1 січня 2021 року змінюються реквізити усіх бюджетних рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів з 01 січня 2021 року запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

10:26 23.12.2020