Луганська область, Троїцький район

До уваги отримувачів субсидій!!!

З початком опалювального сезону 2020-2021 років звертаємо увагу на наступне.Домогосподарствам, право на призначення субсидії яким було визначено у травні 2020 року, розрахунок субсидії на опалювальний період 2020-2021 років управління соціального захисту населення здійснить автоматично, без звернення. Такий розрахунок буде проведено і родинам, які мали «нульову» субсидію у літній період.

15:25 22.10.2020

Увага оголошення!

Оголошення про повторне проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків Троїцької селищної ради

13:57 16.10.2020

Послуги Он-лайн будинку юстиції для громадських організацій

Міністерством юстиції України запроваджено та забезпечено функціонування вже на протязі декількох років зручного онлайн сервісу, який дає можливість за наявності доступу до мережі Інтернет, скористатися деяким послугами Міністерства юстиції України.

13:18 13.10.2020

Строки державної реєстрації громадських формувань

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що  законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" встановлено строки розгляду документів, які подаються для державної реєстрації, зокрема, громадських формувань. Строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.

13:15 13.10.2020

Проводиться перереєстрація, громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання

Виконавчий комітет Троїцької селищної ради нагадує, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.

11:18 09.10.2020

Оголошення про початок розробки бренду громади

24 вересня 2020 року з 10:00 до 14:00 за адресою смт Троїцьке, проспект Перемоги 10 відбудеться воркшоп "Розробка бренду та маркетингової стратегії громади". Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення майбутнього бренду, що здійснюється Congress of Сultural Activists, командою проекту Brandville, за підтримки ПРООН в Україні.

14:26 18.09.2020

Оголошення конкурсу на закупівлю товарів

БО «БФ «ТРОЇЦЬКА ІНІЦІАТИВА» в рамках грантового проєкту «Посилення туристичного потенціалу Троїцької ОТГ шляхом  вдосконалення туристичного маршруту «Від минулого до сьогодення» за активної участі мешканців громади», за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу» оголошує конкурс.

14:01 17.09.2020