Оголошення

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, голів фермерських господарств Троїцької громади!

18 січня 2018 року о 9.00 біля Меморіалу загиблим воїнам по вулиці Парковій відбудеться покладення квітів, кошиків та вінків, присвячене Дню визволення селища від німецько-фашистських загарбників. Прошу взяти участь разом з колективами.

11:00 16.01.2018

Увага! Лід!

Правила поведінки та пересування на льоду

13:38 11.01.2018

До уваги аграріїв! В Україні стартував конкурс інноваційних бізнес-рішень для агросфери AGRITECH Challenge!

В Україні стартував конкурс інноваційних бізнес-рішень для агросфери AGRITECH Challenge. Мета – зібрати ідеї та реалізувати проекти, які допоможуть у вирішенні нагальних проблем малозабезпечених фермерів за допомогою мобільних додатків. Переможець отримає грант на $10 тис. та початкове фінансування пілотного запуску рішення. Окрім можливості втілити свою ідею, команді буде надана менторська та технічна підтримка.

12:04 10.01.2018