Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності

Дата: 03.12.2019 16:04

16 грудня 2019 р. відбудеться  конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної  оцінки майна комунальної власності:

Назва об’єкта оцінки:
1. Нежитлове приміщення  –   площа 15,2 м2, за адресою: Луганська область,  Троїцький район, смт. Троїцьке, вул. Маяковського, 20А.
Платник робіт з оцінки: Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради.

Найменування балансоутримувача об’єктів оцінки: Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради (код ЄДРПОУ 42072219)
Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.
Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.
Замовник послуг з оцінки:  Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради, телефон (06456) 2-14-31, електронна адреса: buh-oms@ukr.net

Конкурсна документація складається з:
•    конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом, а також з рецензуванням;
•    документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна;
•    підтвердних документів.
На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
 До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

•    заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
•    письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);
•    інформація про претендента;
 Інформація про претендента має містити:
•    наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності та (або) відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель»;
•    інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, тощо.
•    пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки.

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб'єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).
Конкурсна документація подається не пізніше ніж за 4 робочі дні до оголошеної дати проведення Конкурсу.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди відбудеться 16 грудня 2019 року о 10-тій годині у приміщені Будинку школярів, в актовому залі  за адресою: Луганська область, Троїцький район, смт Троїцьке, вул. Паркова, 17, (06456) 2-14-31.
Документи на  участь у  конкурсі будуть прийматися за вказаною адресою до 13 грудня 2019 року включно.