ШУКАЄМО ВОЛОНТЕРІВ ДЛЯ СПІВПРАЦІ!

Дата: 30.10.2019 14:09

Кожен небайдужий та ініціативний громадянин, якому виповнилося 18 років, може прийняти участь та допомогти працівникам Троїцького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області в зборі, узагальненні та систематизації інформації, а також в здійсненні наглядових заходів, наданні консультативної допомоги, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залучення до культурного життя суб’єктів пробації. Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації. Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацію на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.
   Троїцький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області - запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності. Ми Вас чекаємо за адресою: вул. Центральна, 38 смт Троїцьке Луганської області.

Троїцький РС
філії ДУ «Центр пробації» в  Луганській області