Дата: від до Скинути

Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради приймає участь у заході "День служб Троїцької ОТГ" в селі Багачка

31 січня 2019 року спеціалісти Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради прийняли участь у заході «День служб Троїцької ОТГ у селі Багачка». Психологи установи Ганна Палагно та Валентина Гуртяк провели тренінг для педагогів Багачанської філії гімназії ОЗО «Троїцького ліцею»: «Попередження емоційного вигорання педагогів». Послугами перукаря скористалися люди поважного віку с. Багачка. Тетяна Голованьова - сестра медична, надавала медичні послуги громадянам та провела комплекс вправ з лікувальної гімнастики. Директором установи Світланою Охрицькою було проведено особистий прийом громадян.

09:31 01.02.2019

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної  ради

25 січня в сесійній залі Троїцької селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної  ради. На порядок денний виконавчого комітету було винесено 10 питань.  Обговорили питання  про підсумки роботи зі зверненнями  громадян у 2018 році, про постановку на облік громадян які потребують поліпшення житлових умов, за місцем проживання, про взяття громадян на соціальний квартирний облік, про зняття громадян з квартирного обліку.  Затвердили списки громадян, які перебувають на квартирному обліку при  виконкомі Троїцької селищної ради станом на 01.01.2019 року, доповнення до Переліку адміністративних послуг що надаються Центром надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради, Порядок проведення у Троїцькій селищній раді конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з селищного бюджету. Прийняли рішення про упорядкованість адресного господарства, про надання дозволу на розміщення зовнішньої соціальної реклами, про дозвіл на видалення зелених насаджень

15:35 25.01.2019

На сесії селищної ради

22 січня 2019 року відбулося пленарне засідання чергової тридцять другої сесії селищної ради сьомого скликання .

09:27 23.01.2019

День визволення селища Троїцьке від нацистських загарбників

Сьогодні, 18 січня, жителі Троїцького зібралися біля меморіалу, щоб віддати данину пам'яті визволителям селища і загиблим землякам покладанням квітів. 18 січня 1943 року... Цей день - знаменна дата для троїчан. В цьому році ми відзначаємо 76-річницю визволення селища Троїцьке від нацистських загарбників. Залишаться навіки, в пам'яті земляків, біль, слава, горе тих суворих років Другої світової війни і світлий, довгоочікуваний, видобутий неймовірною ціною життя - день звільнення Троїцького від нацистських загарбників. Вічна слава солдату-герою І солдату без нагород- Хто загинув хоробро від бою, Захищаючи рідний народ!

13:33 18.01.2019

Різдвяні канікули на Тернопільщині

У рамках реалізації спільного проекту "Схід і Захід разом" між Луганською та Тернопільською областями, Департаментом освіти і науки Луганською обласної державної адміністрації, Відділом освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради на Різдвяні свята з 03.01.2019 по 10.01.2019 була організована подорож до Борщівського району Тернопільської області. Групу Троїцьких дітей зустрічали представники Тернопільської обласної адміністрації та журналісти телеканалу «Новини Тернополя».  Проживаючи в родинах, діти стали учасниками Святвечорів у кожній родині, разом співали різдвяні колядки, смакували кутею та 12-ма пісними стравами. Вони відвідали історичний музей у м. Борщів, гіпсову печеру Вертеба поблизу села Більче-Золоте, найбільшу гіпсову печеру України «Кришталеву» в с. Кривче, зустрічалися із представниками влади Борщівського району, вивчали культуру та традиції регіону.  Дякуємо голові Борщівської районної державної адміністрації Юзьків Л. В., начальнику відділу освіти Ромашенко В. С., головам Борщівської ОТГ Кобилянському І. І., голові Скала-Подільської ОТГ Мирончук В. П., голові Мельниця-Подільської ОТГ Годнарчук В. В. Усі діти задоволені, разом із батьками від усього серця щиро дякують вам за вашу турботу, чудові подарунки, які отримали на останок – Борщівські вишиванки. Дякуємо директору Пилипченської ЗОШ І – ІІ ст. Пенькало І. Ф., родині Мірчик, директору Ланівецької ЗОШ І – ІІ ст. Магас Д. М., педагогу-організатору Микецей Н. Б., родинам Слободи, Щербань, директору Мушкатівської ЗОШ І – ІІ ст. Юркову О. М., родинам Навроцьких, Симак, директору Королівської ЗОШ І – ІІ ст. Руденко С. П., родинам Новак, Сливка, директору Циганської ЗОШ І – ІІ ст. Кушніву В. О., родинам Касян, Кушнів, директору СкалаЗОШ І – ІІ ст. Ющишину О. Д., родині Фанок, директору Скала НВК Дорож Н. В., усім, хто долучився до цього проекту.  Незабутні враження залишилися у дітей від щирості та гостинності у родинах, відвідування історичних пам’яток Тернопільщини. Бажаємо миру та спокою в усіх куточках нашої прекрасної України, добробуту в усіх родинах, квітучості, урожайності, стабільності!

22:38 11.01.2019