Оголошення про початок розробки бренду громади

24 вересня 2020 року з 10:00 до 14:00 за адресою смт Троїцьке, проспект Перемоги 10 відбудеться воркшоп "Розробка бренду та маркетингової стратегії громади". Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення майбутнього бренду, що здійснюється Congress of Сultural Activists, командою проекту Brandville, за підтримки ПРООН в Україні.

14:26 18.09.2020

Оголошення конкурсу на закупівлю товарів

БО «БФ «ТРОЇЦЬКА ІНІЦІАТИВА» в рамках грантового проєкту «Посилення туристичного потенціалу Троїцької ОТГ шляхом  вдосконалення туристичного маршруту «Від минулого до сьогодення» за активної участі мешканців громади», за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу» оголошує конкурс.

14:01 17.09.2020

Увага оголошення!

Троїцька об’єднана територіальна громада відібрана для участі в пілотному проєкті Програми ООН із відновлення та розбудови миру з розробки маркетингових стратегій та брендів громад Луганської області.

13:44 16.09.2020

Увага! Планове відключення електропостачання

ТОВ  "Луганське енергетичне об'єднання" повідомляє про технологічне відключення електропостачання 9 вересня 2020 року з 8.00 до 16.00 по наступних вулицях смт Троїцьке: - вул. Вейделівська;

16:22 08.09.2020

Увага! Планове відключення електропостачання

ТОВ  "Луганське енергетичне об'єднання" повідомляє про технологічне відключення електропостачання 3 вересня 2020 року з 12.00 до 16.00 по наступних вулицях смт Троїцьке: - вул. Вейделівська;

14:21 02.09.2020