УВАГА!!! 15 березня 2022 року відбудеться публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Троїцької селищної територіальної громади за 2021 рік.

Дата: 23.02.2022 14:27

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України  Троїцька селищна рада повідомляє, що 15 березня 2022 року о 10-00 год. в адміністративній будівлі Троїцької селищної ради по проспекту Перемоги,60 в сесійній залі відбудеться публічне представлення річного звіту про виконання  бюджету Троїцької селищної територіальної громади за 2021 рік.

На обговорення виносяться такі питання:

1. Інформація Фінансового відділу Троїцької селищної ради про виконання бюджету Троїцької селищної територіальної громади за 2021 рік.

2.Інформація головних розпорядників бюджетних коштів про виконання бюджетних програм та показників бюджету за 2021 рік.

До участі у заході запрошуються члени виконавчого комітету Троїцької селищної територіальної громади, посадові особи виконавчих органів Троїцької селищної ради, депутати селищної ради, керівники комунальних підприємств, представники громадськості  та засоби масової інформації.

Захід буде проведений із дотриманням карантинних вимог.

Інформація щодо річного звіту про виконання бюджету Троїцької селищної територіальної громади за 2021 рік розміщена на офіційному вебсайті Троїцької селищної територіальної громади http://troicka-gromada. gov.ua.