Дата: від до Скинути

До уваги громади! 14 листопада відбудеться засідання Робочої групи зі стратегічного планування!

14 листопада 2017 року о 10.00 у залі засідань Троїцької селищної ради розпочнеться засідання Робочої групи зі стратегічного планування. До участі запрошуються депутати ради, керівники служб, що забезпечують громадську безпеку, представники громадських організацій та профільні спеціалісти органів місцевого самоврядування.

12:27 08.11.2017

Пам'ятаємо минуле - дивимося у майбутнє! Демино-Олександрівський старостинський округ.

У селі Демино-Олександрівка Троїцької об'єднаної територіальної громади, за ініціативи посадовців селищної ради місцевого старостинського округу, при активній участі членів сільської ветеранської організації та представників громадськості, пройшов суботник з благоустрою Меморіалу односельцям, загиблим у часи Другої світової війни.

12:13 07.11.2017

Співпраця з Агенством стійкого розвитку Луганського регіону

04 листопада 2017 року, напередодні Дня працівників соціальной сфери,  Троїцьку селищну раду відвідали представники Агенства стійкого розвитку Луганського регіону. В рамках проекту «Посилення спроможності ОТГ в наданні соціальних послуг», що провадиться Благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» за фінансової підтримки Ради Європи, Троїцькій громаді для облаштування робочого місця фахівця з соціальної роботи надані комп’ютерна техніка, офісні приладдя та обладнання для роботи з соціально-незахищеними верствами населенням безпосередньо за місцем проживання. Посадовці селищної ради обговорили питання подальшої співпраці  з Агенством стійкого розвитку та Благодійним фондом «Творчий центр ТЦК».

15:05 03.11.2017

У комунальній установі Троїцької об'єднаної територіальної громади "Трудовий архів" завершено роботи по заміні стелажів сховища архівних фондів

За кошти бюджету Троїцької об'єднаної територіальної громади для Комунальної установи "Трудовий архів" придбано та встновлено замість застарілих нові стелажі сховища архівних фондів. Нове обладнання повністю відповідає вимогам законодавства про збереження документів та полегшує їх пошук.

15:45 02.11.2017

Офіційно

Депутати Троїцької селищної ради ініціювали передачу бюджетних закладів освіти та їх майна у комунальну власність об'єднаної територіальної громади.

14:06 02.11.2017

З турботою про заклади культури

З часу створення Троїцької об'єднаної територіальної громади, її головою та депутатським корпусом, турбота про сільські заклади культури, визначена одним з найпріоритетніших напрямків роботи. Особливо, якщо це стосується дитячих куточків бібліотек. Так, за кошти цільової субвенції з бюджету об'єднаної громади, для Тополівської сільської бібліотеки було придбано книги, які поповнили бібліотечний фонд, нові стелажі та стільці.

16:08 01.11.2017

Троїцький селищний голова привітав призерів обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні "Воронцева слобода"

Троїцький селищний голова Демид Петрович Палагно привітав юних солісток Троїцького районного будинку культури Марію Фролову та Валерію Мамедову, які гідно представили Троїцьку громаду на Х обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Воронцева слобода», який відбувся цього року в селищі Білокуракіне Луганської області.

15:47 30.10.2017