Дата: від до Скинути

Розпочала свою діяльність Комунальна установа "Центр з надання соціальних послуг " Троїцької селищної ради.

2 січня 2018 року розпочала свою діяльність Комунальна установа "Центр з надання соціальних послуг " Троїцької селищної ради. Основною метою є надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

09:06 04.01.2018

Завершився капітальний ремонт нежитлової будівлі комунальної власності у селі Бабичеве Лантратівського старостинського округу

Завершився капітальний ремонт даху нежитлової будівлі в селі Бабичеве Лантратівського старостинського округу, яка використовується для розміщення соціально-важливих для мешканців села установ. Загальна сума по капітальному ремонту склала 153 747 грн. 05 коп.

15:01 02.01.2018

Завершено ремонтні роботи у Коченівському сільському клубі

Завдяки співфінансуванню з обласного бюджету капітального ремонту Коченівського сільського клубу, цей заклад культури зустрів Новий рік з новим дахом, який повністю відповідає сучасним вимогам будівельних норм та безпеки відвідувачів.

14:46 02.01.2018

Виконано адміністрування мікрогрантів з розробки енергоаудиту із енергопаспортами для об'єктів територіальної громади

В рамках програми «U-LEAD з Європою» та проекту «Реформа в сфері енергоефективності України Луганське регіональне відділення Асоцації міст України виконало адміністрування мікрогрантів з розробки енергоаудиту із енергопаспортами для об'єктів Троїцької ОТГ. В результаті проведеного конкурсу було відібрано кампанію ТОВ "Еско Енерго проект", яка і виконала роботи по проведенню енергетичних аудитів та виготовлення енергопаспортів будівель відповідно до ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель», а саме:

20:34 27.12.2017

В Троїцької громаді вивчали моделі сталого розвитку   об’єднаних територіальних громад на Луганщині

В Троїцької громаді вивчали моделі сталого розвитку об’єднаних територіальних громад на Луганщині

14 грудня 2017 р. в Троїцької об’єднаної територіальної громаді відбувся семінар «Забезпечення сталого розвитку в ОТГ через збалансування інтересів центру та периферійних громад». Експерти презентували рівні та форми участі громадськості, інститутів громадянського суспільства у процесі вироблення управлінських  рішень на місцевому рівні.

16:13 26.12.2017

Трирічній дівчінці з Троїцького потрібна допомога!

Трирічній Владі Клочко  з Троїцького  потрібна допомога.  Після перенесеної черепно-мозкової травми  у півтора рочки вона двадцять днів перебувала в комі  та майже п’ять місяців  у реанімації. Відтоді може  дихати лише за допомогою спеціального пристрою.

18:12 23.12.2017