Дата: від до Скинути

Участь у проекті «Посилення спроможності об’єднаних територіальних громад у наданні соціальних послуг»

У рамках проекту «Посилення спроможності об’єднаних територіальних громад у наданні соціальних послуг», що впроваджується Благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» за фінансової підтримки Ради Європи для представників шести громад Івано-Франківської, Луганської та Херсонської областей, 10-11 жовтня 2017 року представник Троїцької громади прийняла участь в навчальному візиті щодо обміну досвідом у сфері надання соціальних послуг в Кіптівській ОТГ Чернігівської області та Білозірській ОТГ Черкаської області.

09:08 17.10.2017

Увага! Оголошено збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Троїцької ОТГ!

Селищна рада розробляє План реалізації (на 2018–2020 роки) Стратегії розвитку громади (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

12:16 13.10.2017

Заходи з благоустрою тривають

Не минуло й місяця відтоді, як були розпочаті роботи з благоустрою території скверу, розташованого поряд з Дитячо-юнацькою спортивною школою у селищі Троїцьке. Сьогодні це місце змінилося до невпізнання,  перетворившись на справжню зону відпочинку, де можна з комфортом відпочити та погуляти з дітьми.

14:40 10.10.2017

Пропонуємо до уваги профіль Троїцької селищної об’єднаної територіальної громади!

Це перша версія Профілю громади, яку було винесено на перше засідання Робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Троїцької об'єднаної територіальної громади. У подальшому вона буде доопрацьовуватись.

14:07 05.10.2017

Благоустрій - спільна справа!

Спільними зусиллями працівників селищної ради та місцевих мешканців відремонтовано та приведено в належний стан дитячий ігровий майданчик на проспекті Перемоги селища Троїцьке.

14:11 04.10.2017