Оголошення

Про допомогу постраждалим від домашнього насильства в умовах карантину на Луганщині

Шановні мешканці Луганської області! У зв'язку із запровадженням карантинних заходів, викликаних поширенням інфекції коронавірусу, появою нових стресових ситуацій та можливих фінансово-економічних труднощів збільшуються ризики вчинення домашнього насильства. Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації як координатор на регіональному рівні напрямку запобігання та протидії насильству нагадує, що домашнє насильство – це дії або, навпаки, бездіяльність не тільки фізичного, а й психологічного, сексуального або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї або між родичами, незалежно від того, спільно чи окремо вони проживають.

09:03 31.03.2020

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків Троїцької селищної ради

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», на виконання рішень виконавчого комітету Троїцької селищної ради від 21 січня 2019 року № 2 «Про оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Троїцької селищної ради», з метою забезпечення управління об'єктами житлово-комунального господарства, здійснення їх належного утримання та ефективної експлуатації, виконавчий комітет Троїцької селищної ради оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків Троїцької селищної ради, в якому не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники якого не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

09:02 30.03.2020

З 1 квітня в Україні розпочинається сезон тиші

Навесні відбувається традиційне оновлення флори і фауни: з-під снігу з’являються перші квіти, земля змінює білий килим на барвистий, дерева вкриваються бруньками, зеленіють і розквітають. Дика фауна перебуває в стані репродуктивного процесу та потребує спокою.

11:37 27.03.2020

НФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКІ БУДУТЬ ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ 07.04.2020 РОКУ

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки комунального майна

16:34 23.03.2020

До уваги мешканців громади!

Троїцька газова дільниця Новопсковського МРУЕГГ повідомляє про переведення свого персоналу на роботу у режимі віддаленого доступу з   17 березня до 5 квітня 2020 року

08:28 17.03.2020

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – рішення сесії Троїцької селищної ради VІІ скликання: «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Троїцької селищної ради на 2021 рік»

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, Троїцька селищна рада Троїцького району Луганської області  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення сесії Троїцької селищної ради VІІ скликання «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Троїцької селищної ради на 2021 рік», який передбачає встановлення місцевих податків та зборів.

08:45 16.03.2020

Офіційно. До уваги мешканців громади!

Реалізуючи рішення Ради національної безпеки і оборони щодо невідкладних заходів в умовах спалаху коронавірусу Кабінет Міністрів України обмежує перетинання державного кордону нашої держави.

18:59 15.03.2020