До уваги автомобілістів!

На виконання рішень Виконавчого комітету Троїцької селищної ради щодо організації безпечного та зручного руху автомобільного транспорту вулицями селища Троїцьке, встановлено нові дорожні знаки:

11:47 07.08.2017

Придбано новий спеціалізований автомобіль для вивезення твердих побутових відходів

Троїцька територіальна громада придбала новий потужний спеціалізований автомобіль для збору та вивезення твердих побутових відходів. Після проведення необхідних процедур оформлення, його можна буде незабаром побачити за роботою на вулицях населених пунктів громади.

14:09 04.08.2017

Ми у Facebook

19:32 02.08.2017

В рамках ПРООН Програми з відновлення та розбудови миру через ГО "Волинський ресурсний центр" розпочався чотирьохденний тренінг для Троїцької об'єднаної територіальної громади. Перший день присвячений залученню ресурсів. Типи проектів, джерела фінансування, мотиви донорів. Проекти як інструмент реалізації стратегічних завдань розвитку громади. проектний цикл. Особливості підготовки партнерських проектів. Приклади проектів місцевого і регіонального розвитку. Аналіз потреб та вибір ідеї проекту.

15:11 02.08.2017