Центр надання адміністративних послуг святкує першу річницю!

Дата: 08.08.2019 19:51

Рік тому в Троїцькій ОТГ запрацював Центр надання адміністративних послуг. Його відкриття стало можливим завдяки співпраці ОМС з Програмою розвитку ООН.
08.08. 2018 відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради. Вже рік Центр працює за моделлю інтегрованих послуг, а це налаштування роботи за принципом «єдиного вікна» . Робота ЦНАП спрямована на реалізацію таких напрямків: забезпечення високого рівня сервісу обслуговування, шляхом дотримання високих стандартів надання адміністративних послуг, спрощення процедури отримання адміністративних послуг, впровадження нових та прогресивних законодавчих ініціатив, зменшення часових витрат на отримання послуг, створення комфортних зон для очікування, в тому числі для осіб з дітьми.
На момент відкриття Центром надавалося 77 послуг, на сьогодні - це 169 послуги, але й це не остаточна цифра.
Наразі в центрі можна отримати послуги з :
• реєстрації нерухомого майна;
• реєстрації бізнесу;
• реєстрації місця проживання;
• Держгеокадастру ;
• Державної міграційної служби;
• Регіонального сервісного центру МВС.
За рік своєї роботи Центром надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради надано 21795 послуг:
• 3567 послуги з реєстрації нерухомого майна;
• 377 послуг з реєстрації бізнесу;
• 8210 послуг Держгеокадстру;
• 1977 послуги з реєстрації місця проживання;
• 380 послуг Державної Міграційної служби;
• 7284 послуги з надання різноманітних довідок.
Великим досягненням для Центру стало об’єднання всього відділу ЦНАП в одному приміщенні.
На сьогодні ЦНАП бере активну участь у різноманітних проектах ULEAD за для покращення адмін. послуг та вдосконалення методів надання адміністративних послуг.