Артем Лисогор представив начальника Красноріченської військової адміністрації

Дата: 16.04.2024 17:17

Артем Лисогор представив начальника Красноріченської військової адміністрації

Це – Михайло Хуторянський. Його призначено на посаду розпорядженням Глави держави № 35/2024-рп від 8 квітня 2024 року.

Сьогодні очільник Луганщини Артем Лисогор вручив новому начальнику Красноріченської селищної військової адміністрації відповідне посвідчення та представив його керівництву Сватівського району та громад.

«Деокупована територія Красноріченської громади – єдина, де поблизу лінії бойового зіткнення залишається мешкати цивільне населення. Погоджуючись на призначення, Михайло Анатолійович усвідомлював всю відповідальність керувати прифронтовою територією. Організація евакуації, доставка гуманітарних вантажів, забезпечення інших потреб місцевих жителів, оперативна допомога у ліквідації наслідків російських обстрілів – це завдання, до виконання яких ця військова адміністрація повинна бути напоготові щогодини, – наголосив Артем Лисогор. – А ще – підтримка громадян, які вже виїхали з рідних домівок. Ми знаємо, що дехто з них оселилися поближче до рідної землі, на Харківщині, де останнім часом досить неспокійно. Загалом поточних питань вистачатиме. Тому очікую від нового керівника оперативних та водночас виважених дій».