"Досвід ветеранів вартий поваги" - Гліб Стрижко, ветеран, морпіх "Ти як?"

Дата: 12.03.2024 09:50

Всеукраїнська програма ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської спільно з USAID та IREX розпочинає нову кампанію за участю ветеранів.

Тематична хвиля «Досвід ветеранів вартий поваги» є частиною комунікаційної кампанії «Ти як?» у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи першої леді Олени Зеленської. Розроблена спільно з IREX та Державним департаментом США і впроваджується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета кампанії – показати учасникам війни, що у нелегкому процесі відновлення можна отримати потрібну підтримку, а цивільним нагадати, що суспільство має ставитись з повагою до досвіду військових.

Ветерани й ветеранки мають знати, що допомога поруч. Тому до кампанії також долучаються проєкти, благодійні фонди та громадські організації, готові надати професійну підтримку фахівців кожному й кожній. Знаходьте їх на howareu.com.