Дата: 26.02.2024 14:35

Фото без опису Фото без опису

24 лютого 2024 року - ця дата закарбувалась в пам'яті українців на генетичному рівні на багато століть. В цей день ми в повну силу відчули ненавість, бездушність, підступність та жорстокість рф та побачили страшне обличчя повномасштабної війни. В перший день війни загинуло багато українців, серед них і наш земляк, уродженець Троїцької громади Іван Ковальов. Поховали Ваню на Полтавщині, бо його рідна земля вже була окупована. В другу річницю загибелі Івана Ковальова вшанували його  пам'ять працівники Троїцької ВА та троїчани, які на даний момент проживають в Полтаві.
Шануємо та пам'ятаємо наших загиблих Захисників, та всіма силами допомогаємо тим Захисникам, які зараз виборюють для нас мирну Україну.