"ЛЮТИЙ - Довжиною в два роки" 2024

Дата: 24.02.2024 07:00

Шановна громадо!

День 24 лютого 2022 року кожен з нас пам’ятає до подробиць… День, який назавжди змінив наше життя, зламав долі. День, в який страх змінився відчаєм, а відчай перейшов у несамовиту лють. Два роки руйнувань, підступних обстрілів, втрат і надії на те, що Україна здолає морок, принесений імперською державою, яка зупинилась в розвитку 70 років тому.
Війна, яка показала, наскільки гідна, героїчна, мужня наша нація. Ми вільні попри окупацію територій, вільні в думках, вільні у виборі способів боротися з вражою навалою! За кожен прожитий день маємо не переставати дякувати нашим Захисникам і Захисницям, які ціною власного здоров’я та життя наближають Перемогу.
Людина має бути милосердною, але ми зрадимо пам’ять всіх, хто поклав свої життя, якщо дозволимо пробачити зло і горе, які приніс у квітучу Україну нелюд.
То ж робитимемо все, щоб залишитися українцями: донатимо на допомогу воїнам, підтримуємо близьких, друзів, знайомих. І працюємо на користь держави.
І головне, віримо в Перемогу, бо Світло завжди перемагає Темряву.

Слава Україні! Слава Героям!

Слава Збройним силам України!