Дата: 23.02.2024 15:00

Шановна громада!

В переддень річниці загибелі Героя-Захисника із Троїцької громади Івана Ковальова давайте згадаємо, яким він був. Старший солдат 5 бтг у складі 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ Збройних сил України, мінометник-навідник Іван Ковальов народився та виріс на Луганщині, в Троїцькій громаді.

У 2015 році підписав свій перший контракт , служив у різних військових формуваннях, зокрема 95 бригаді ДШВ України. Брав участь у АТО та ООС, отримав відзнаку",Козацький хрест III ступеня".

З 2021 року проживав у м.Полтава, займався спортом, особливу увагу приділяв гірьовому спорту. Іван обожнював свою дружину Юлю, мріяв про щасливе сімейне життя, любив свою собаку.

Наш земляк був щирим патріотом, його останній допис в "Інстаграм" був "Я пишаюсь тим, що я-українець" Загинув Іван 24 лютого 2022 року разом з побратимами 5 бтрг в бою,захищаючи кордони держави у м.Суми. Вшануймо пам'ять Захисника із позивним "Козак".

#24лютогоТРК #ГероїНеВмирають

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)