Було проведено онлайн-зустріч на тему: «Вступ до вищих навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України».

Дата: 21.02.2024 16:00

Попри всі негаразди, які переживає наша країна - життя триває і має тривати! Час іде, а це означає, що незабаром учням випускних класів доведеться обирати свій подальший шлях.

З метою організації максимального виконання державного замовлення на підготовку фахівців для Національної поліції України, враховуючи факт дистанційного навчання випускників закладів загальної середньої освіти  Луганської області управлінням кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Луганській області 20 лютого з абітурієнтами Луганщини, випуск яких планується у 2024 році було проведено онлайн-зустріч на тему: «Вступ до вищих навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України».

Випускники 2024 року Ліцею «Перспектива» Троїцької селищної ради прийняли участь у профорієнтаційній онлайн-зустрічі. Ініціатори зустрічі розповіли про професії, які можна здобути у закладі, умови вступу, навчання, а також про переваги здобуття професійної освіти саме за цим напрямком.
#відділ_освіти_ТРК