До уваги бджолярів!

Дата: 13.02.2024 14:30

До уваги бджолярів!

З метою необхідності неухильного дотримання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року за № 283/35905 Троїцька селищна військова адміністрація доводить до відома мешканців громади, які перемістилися на підконтрольну Україні територію «Заходи профілактики отруєння бджіл».

Заходи з профілактики отруєння бджіл потрібні для підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, а також алгоритму дій при встановленні факту отруєння бджіл та налагодження ефективної комунікації між фізичними особами та суб’єктами господарювання, які використовують засоби захисту рослин, власниками пасік та представниками об’єднаних територіальних громад.