Дата: 08.02.2024 08:00

⚡️Куди звернутися рідним зниклих безвісти у разі зміни слідчого, який розслідує кримінальне провадження

Часто родичі зниклих безвісти не отримують або довго очікують повідомлення щодо зміни відомостей про слідчого, який розслідує кримінальне провадження стосовно зниклої безвісти особи.

Втім, отримати таку інформацію можна самостійно. Для цього необхідно звернутися за регіональними номерами телефонів, вказаними на інфографіці.

❗️Нагадаємо, функціоналом щодо зниклих безвісти опікується МВС. Ви можете звертатися на гарячу лінію Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, з понеділка до суботи з 09:00 до 18:00 за номером: 16-98.