БОРТ 54: Документальний фільм памʼяті Миколи Анацького

Дата: 16.01.2024 08:50

Історія загиблого в авіакатастрофі фотографа МВС Миколи Анацького.

Провідний інспектор Департаменту комунікації МВС України, військовий фотограф Микола Анацький – один із тих, хто перебував на борту гелікоптера, який розбився 18 січня 2023 року у Броварах.

Микола був родом із Бахмута. Брав участь в АТО, захоплювався фотографією. Мав позивний «Майстер», бо усім володів майстерно - і зброєю і фотоапаратом. До загибелі в авіакатастрофі Микола працював у Департаменті комунікації МВС України: супроводжував керівництво МВС у відрядженнях, працював на лінії фронту, знімав історичні події - як то бійців бригади АЗОВ у Туреччині.

У пам’ятному інтерв’ю дружина Вікторія розповідає про їхню з Миколою донечку – Марійку, яка народилась під час повномасштабної війни. Згадує, як познайомилась із чоловіком та пояснює, чому у Миколи був позивний «Майстер».