Забір зразків ДНК за кордоном для пошуку зниклих безвісти в Україні: стартував збір інформації

Дата: 09.01.2024 09:15

Розпочато попередній збір інформації на здавання зразків ДНК для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, які знаходяться за кордоном і бажають розшукати близьких осіб, зниклих безвісти на території України.

Проєкт з пошуку та ідентифікації осіб, зниклих за особливих обставин, реалізується МВС спільно з ДМС України, Національною поліцією України та International Commission on Missing Persons - ICMP.

Родичі зниклих безвісти осіб матимуть змогу добровільно здавати біологічні матеріали, які передаватимуться слідчим Нацполіції для пошуку та ідентифікації осіб, зниклих за особливих обставин.

Місця, де можна здати ДНК, працюють на базі закордонних філій ДП Документ, що належить до сфери управління ДМС України.

Попередні заявки будуть прийматись до 15 січня 2024 року на електронну адресу hotline@dmsu.gov.ua.

У повідомленні необхідно вказати:

- свої контактні дані (ПІБ, номер телефону);

- адресу підрозділу, до якого плануєте звернутися;

- орієнтовну дату можливого звернення.