Адміністратор відділу ЦНАП Троїцької громади разом з працівниками хабу «Луганщина моя» долучилися до відзначення Всесвітнього Дня Волонтера

Дата: 07.12.2023 09:25

З 25 листопада до 10 грудня проходить щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

В цей період ввійшла важлива дата - 5 грудня - Всесвітній День волонтера. Волонтер – у перекладі з англійської мови означає "добровільний помічник". Це людина, яка цілком безоплатно працює будь-де, де потрібна їхня допомога..

Девізом волонтерів усього світу є: "Зрозуміти! Допомогти! Підтримати!"

В Україні волонтерство запрацювало з новою силою під час Революції Гідності, бойових дій на Сході та, особливо, сьогодні, під час повномасштабної війни. За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів, яка забезпечує бійців практично всім: медикаментами, одягом, військовим спорядження, продуктами харчування., продуктами харчування, продуктами харчування, продуктами харчування.

Є на світі країна, з якою не зрівняється жодна у світі. Є у неї гори високі, і моря глибокі, і чорноземи родючі, стрункі смереки і швидкі річки. І проживають там, найкрасивіші жінки, працьовиті чоловіки та найактивніша молодь у світі. Це все і є - найбільшим скарбом країни, яка зветься – Україна.

Адміністратор відділу ЦНАП Троїцької громади разом з працівниками хабу «Луганщина моя», який знаходиться у  м. Львів, долучилися   до відзначення Всесвітнього Дня Волонтера. Найщиріші привітання та подяка людям, які працюють волонтерами в такий нелегкий військовий час для всіх людей ВПО, воїнів, військовослужбовців, тощо.

Символічним подарунком для волонтерів хабу «Луганщина моя» були значки з написом «Я Волонтер».