2,9 млн грн – сума недоліків, виявлених аудитом у Новопсковському центрі первинної медико-санітарної допомоги

Дата: 24.11.2023 12:00

Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор ініціював перевірку додержання стандартів прозорості та ефективності використання бюджетних коштів місцевими органами влади та комунальними підприємствами.

Серед підприємств, аудит яких відбувся у першому півріччі 2023 року, «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської селищної ради».

Сума виявлених недоліків, у тому числі порушень фінансово-господарської діяльності, склала 2,9 млн грн.

Це, зокрема, видатки на заробітну плату та нарахування – 1,0 млн грн, витрати позастатутної діяльності – 1,7 млн грн, інші видатки – 0,2 млн грн (відрядження, списання товарно-матеріальних цінностей, оренда автомобіля, тощо).

Крім того, за результатами проведеного позапланового аудиту надано 17 рекомендацій щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали аудиту, за дорученням Артема Лисогора, передано до правоохоронних органів для надання правової оцінки діяльності та поінформовано орган управління – Новопсковську селищну військову адміністрацію Старобільського району Луганської області для прийняття управлінських рішень відповідно до чинного законодавства.

#Прозорість_і_підзвітність