Про що спитати роботодавця на співбесіді?

Дата: 24.11.2023 11:30

Про що спитати роботодавця на співбесіді?

Співбесіда з роботодавцем – важливий крок на шляху до працевлаштування. Втім варто пам’ятати, що не лише компанія обирає працівника, але і ви шукаєте місце, де зможете працювати комфортно. Тому підготуйте декілька запитань, які зможете поставити наприкінці зустрічі.

Які завдання буде доручено кандидату та яких результатів очікують від фахівця на цій посаді?
•  Конкретизуйте, які проєкти ви будете реалізовувати, в які терміни і з якими ресурсами.

Скільки триватиме випробувальний термін і як будуть оцінюватися перші результати роботи?
•  З відповіді ви зможете зрозуміти, чи впораєтесь із навантаженням та як довго керівник прийматиме остаточне рішення про вибір працівника.

Яка організаційна структура компанії і кому буде підпорядковуватися фахівець?
•  Взаємодія в колективі може впливати на загальний результат роботи, тож будьте готові пристосовуватися та приймати правила або вносити конструктивні пропозиції змін.

Які можливості зростання в компанії?
•  На це питання спочатку дайте відповідь собі: що саме буде для вас головною мотивацією та заохоченням.

Коли та в якій формі очікувати зворотний зв’язок за результатами співбесіди?
•  Відповідь на це питання допоможе використати час з максимальною користю, наприклад, переглянути інші пропозиції та підготуватися до наступної співбесіди.

Звичайно, цей перелік питань не є вичерпним і ви можете продумати, які критерії вибору роботи цікавлять саме вас. Втім такі питання допоможуть вам краще зорієнтуватися у пропозиції та дізнатися максимум корисної інформації про майбутню роботу.

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: cutt.ly/jLaYiYr