17 листопада, в ХАБі Гірської громади працювала головний спеціаліст відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Троїцької СВА

Дата: 17.11.2023 16:40

#троїцькагромада

17 листопада, в ХАБі Гірської громади(м.Полтава) працювала головний спеціаліст відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Троїцької селищної військової адміністрації. Говорили про соціалізацію ВПО. Переселенцям, особливо людям похилого віку, дуже важко налагоджувати соціальні зв'язки на новому місці проживання, вибудовувати нове коло спілкування. Під час прийому-бесіди люди були проінформовані, які є заходи для людей всіх вікових категорій, була надана допомога з реєстрації на такі заходи. Живе спілкування та, навіть, найменша допомога, здатна подарувати усмішку та підняти настрій нашим людям.