Інформує Координаційний центр при Троїцькій селищній військовій адміністрації

Дата: 17.11.2023 16:16

Інформує Координаційний центр!

Для підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам,  надання психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню (далі - проблемні питання постраждалого населення) в Троїцькій громаді створено Координаційний центр підтримки цивільного населення при  Троїцькій селищній військовій адміністрації (далі - Координаційний центр), який є консультативно-дорадчим органом .

17 листопада 2023 року відбулось чергове засідання з порядком денним по тим питанням, які найчастіше надходять від мешканців громади саме зараз, а саме: Порядок подання інформаційного повідомлення про пошкоджене або знищене майно, внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, причинених збройною агресією російської федерації проти України; Проведення запланованих заходів до міжнародної Акції «16 днів без насильства»; Організація та проведення різдвяних та новорічних заходів дітям громади (визначення категорій та джерел фінансування); Питання охорони психічного здоров`я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Всі питання мешканців громади розглянуті і, зважаючи на те, що ми всі зараз працюємо на великих відстанях одне від одного і наша робота фактично дистанційна, всі заходи будуть проведені в онлайн або на ХАБах «Луганщина моя».

Тож просимо мешканців громади слідкувати за нашими новинами на сайті та  сторінці у Фейсбуці і долучатись до заходів, які будуть проводитись відділами та фахівцями Троїцької СВА.

Ми обіцяємо, що це буде цікаво та пізнавально!

Далі буде!