13 листопада для учнів ОЗО "ЛІЦЕЙ "ПЕРСПЕКТИВА" Троїцької селищної ради" були проведено виховні години присвячені Всесвітньому дню Доброти.

Дата: 14.11.2023 08:00

13 листопада, відзначається Всесвітній день Доброти.

Для учнів ОЗО" ЛІЦЕЙ"ПЕРСПЕКТИВА"Троїцької селищної ради "були проведено виховні години присвячені Всесвітньому дню Доброти.Діти переглянули презентації та взяли участь у ВІКТОРИНІ

"Добро починається з тебе". Класні години Доброти потрібні щоб посіяти в них зернятко добра, людяності, милосердя, поваги та чесності.

Для дітей День Доброти є особливо важливим, оскільки це навчає їх цінувати добро та вміти його виявляти.У цей день ми навчаємо дітей бути підтримкою для інших, незалежно від їхнього віку чи статусу. Вони вчаться, що навіть маленькі вчинки можуть мати велике значення.