На базі гуманітарних хабів Луганщини розгортатимуться Пункти Незламності

Дата: 10.10.2023 10:20

На базі гуманітарних хабів Луганщини розгортатимуться Пункти Незламності

Відповідні доручення дав начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор на апаратній нараді.

«Ми вже знаємо, що наш ворог – цинічний та підступний, а тому маємо бути готовими до масованих атак на об'єкти критичної інфраструктури по всій країні. На базі гуманітарних хабів, там де це можливо за нормами комісії з питань ТЕБ та НС, будуть розгорнуті Пункти Незламності. Інші хаби забезпечимо усім необхідним для підтримки наших громадян», - зазначив очільник Луганщини.

Зокрема, вони будуть обладнані генераторами, павербанками та зарядними станціями, старлінками для забезпечення зв'язку, необхідною кількістю питної та технічної води.

Хаби, на базі яких будуть розгорнуті Пункти Незламності, працюватимуть в цілодобовому режимі, або ж за графіком, який визначить комісія з питань ТЕБ та НС.

Попередньо розглядається можливість розгорнути Пункти на базі 10 хабів. Зокрема в Харкові, Києві, Чернівцях, Черкасах, Івано-Франківську тощо.