Дата: 03.10.2023 08:00

Сором залишається найбільшою перешкодою на шляху молоді до фахівців з ментального здоров’я. З ним також межує страх відкритися рідним. Це один з висновків глобального соціологічного дослідження, яке цього року провели на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів.

Ми звикли вважати, що ресурси людини — це час або гроші, але забуваємо, що до них також відносяться емоції, рівень втоми, мотивація тощо. Коли стає зле, важливо розуміти, що саме погіршує наш стан і не допускати критичної ситуації. У цьому допоможе спеціаліст.

✨ Спробуйте сприймати психолога чи психотерапевта дещо інакше — це ваш коуч, тренер, людина, яка вислухає і дасть поради. Пам’ятайте, що звернутися по допомогу також можна анонімно.

Шукайте у стрічці або ж на сайті howareu.com лінії безкоштовної психологічної допомоги, а також перелік партнерів програми, які надають консультації онлайн та офлайн.