Основні позиції інформаційного реагування. Пояснюємо складні речі простими словами.
ЯК ПОЯСНЮЄТЬСЯ:
1. РОТАЦІЯ МІНІСТРІВ ОБОРОНИ УКРАЇНИ
5 вересня Верховна Рада підтримала голосуванням заяву про відставку Міністра оборони України Олексія Резнікова.
- Олексій Резніков керував міністерством оборони впродовж 22-х місяців, зокрема у найважчі часи російської навали. Під його керівництвом вдалося акумулювати військову допомогу на $100 млрд, взяти на озброєння Сил оборони понад 200 зразків західної зброї.
- Кадрові зміни є нормальною практикою в державному управлінні демократичних держав. Вони свідчать про нові можливості відомства. Міністерство оборони потребує нових підходів та форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому.
- Стратегічний курс Міністерства оборони на забезпечення української перемоги залишається незмінним. Україна як і раніше дотримуватиметься своїх міжнародних зобов’язань.
- Претендент на посаду міністра оборони Рустем Умєров - досвідчений переговірник і менеджер зі стратегічним баченням, який має добре налагоджені міжнародні контакти у США, ЄС, на Близькому Сході та в країнах Центральної Азії.
- Як і раніше, міністерство оборони не втручається в діяльність Генерального штабу, який безпосередньо керує бойовими діями. Кожен робить свою роботу і досягає максимального результату в сфері власної компетенції.
2. ДЕНАЦИФІКАЦІЯ
Путін заявив, що “західні куратори поставили на чолі України етнічного єврея, щоб прикрити її антилюдську сутність”
- Російський диктатор не вперше акцентує на етнічному походженні президента України. Складається враження, що єврейське питання турбує Путіна так само як колись Гітлера.
- Публічні прояви антисемітизму звичні для політичного класу сучасної Росії. Крім Путіна, єврейські теми обговорюють, наприклад, міністр МЗС Лавров і його речниця Захарова.
- Російська пропаганда розповідає про “денацифікацію України”, в той час, як саме Росія, яка розпочала геноцидну війну, потребує справжньої денацифікації.
- В Україні немає проблем із жодною етнічною та релігійною громадою. Висунення кримського татарина Рустема Умєрова на посаду міністра оборони України є найкращою ілюстрацією для цього.
3. НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЧРІ
6 вересня відзначається День незалежності Чеченської Республіки Ічкерія. 18 жовтня 2022 року Верховна Рада України визнала ЧРІ тимчасово окупованою Росією.
- Росія була і залишається колоніальною тюрмою народів, в якій жорстко придушуються прагнення до національного самовизначення неросіян.
- Чечня пройшла крізь дві криваві війни, відбиваючись від російського вторгнення. Її героїчна боротьба стала показовим прикладом для всіх поневолених.
- В умовах абсолютного домінування імперії та відсутності будь-якої зовнішньої підтримки маленька гірська республіка не мала шансів відстояти свою незалежність.
- Путін насадив в окупованій ЧРІ деспотичний режим Кадирова, який жене чеченців на смерть в Україні заради імперських амбіцій свого господаря.
- Патріоти Ічкерії не припинили своєї боротьби і нині воюють проти відвічного ворога у лавах Сил оборони України.
- Чечня та інші колоніальні володіння Москви здобудуть свободу, так само, як її здобула Україна у 1991 році.
Зауваження щодо цього чи пропозиції щодо наступних випусків
меседжбоксу - надсилайте на uastratcomcenter@gmail.com.
Будемо вдячні за відгуки!