Дата: 31.08.2023 10:16

У Рубіжному окупанти демонтують котельні, завали зруйнованих будинків ніхто не розбирає, до звільнених Невського та Новолюбівки вдалося доставити гігієнічні набори

39 разів росіяни відкривали вогонь по деокупованих територіях Луганщини.

«Постійно дістається нашим селам. Тільки у Невському зафіксовано вісім прильотів. Однак нам все ж вдалося доправити туди і в сусідню Новолюбівку гігієнічні набори. Їх одержали 68 місцевих жителів, які досі там залишаються», – прокоментував ситуацію на лінії фронту начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Ворог знов намагався прорвати наш захист поблизу Новоєгорівки та Білогорівки.

Збільшено росіянами й артилерійський тиск – удари з неба завдані по Надії, Твердохлібовому, Новоєгорівці, Білогорівці.

Артилерійських і мінометних обстрілів з боку противника також зазнали Кремінна та Кузьмине.

Окуповане Рубіжне продовжує виживати без мобільного зв’язку та інтернету. В місті з весни минулого року так нічого й не розпочали відновлювати. Не стимулюють місцевих колаборантів навіть так звані «перші вибори», до яких залишилися лічені дні.

У місті демонтують котельні, бо там ще є чим розжитися, і не торкаються завалів зруйнованих росіянами будинків та промислових об’єктів.

Багато де, за словами рубіжан, залишилися тіла людей. Однак на них, як і на місто, росіянам та зрадникам, байдуже.