Звітуємо про освітню діяльність Троїцької громади!

Дата: 18.08.2023 15:20

Шановні мешканці Троїцької територіальної громади!

Звітуємо вам про освітню діяльність нашої громади.

Наближається 2023/2024 навчальний рік, який відбуватиметься в складних умовах війни. Освітню діяльність в дистанційному форматі  продовжує впроваджувати ОЗО «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» Троїцької селищної ради».

Запрошуємо учнів та вчителів Троїцької громади долучитись до навчального процесу саме в нашому ліцеї та повідомляємо про наявність вакансії вчителя початкових класів .

Штат відділу освіти до початку повномасштабного вторгнення становив 15 штатних одиниць. Станом на 01.08.2023 р. кількість штатних одиниць у відділі освіти – 5.

Штат ОЗО «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» Троїцької селищної ради» до початку повномасштабного вторгнення становив 58 штатних одиниць , з них: 35 педагогічних працівників, 20 –непедагогічних працівників, 3 – сезонні працівники. Станом на 01.08.2023 р. кількість штатних одиниць в закладі освіти – 18.

В 2022 році в рамках міжнародної допомоги Ukraine House DC Foundation Inc. педагогічні працівники ліцею отримали 14 ноутбуків для впровадження дистанційної роботи. В 2023 році 10 учнів, які є ВПО отримали хромбуки. Планується забезпечення хромбуками на 2023/2024 навчальний рік всі учні, що перебувають на території України.

Разом з тим Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради інформує про виконання фінансових зобов’язань перед організаціями, педагогічними та непедагогічними працівниками закладів та установ освіти громади за 2021/2022 та 2022/2023 навчальний роки і повідомляє про наступне.

Станом на сьогодні

• звільнено 109 працівників закладів та установ освіти Троїцької селищної ради.
  • призупинено трудові відносини через неможливість обох сторін трудових відносин виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором, з 304 працівниками.
  • на простої перебуває 15 працівників.

В грудні 2022 року здійснено  виплату заборгованості по заробітній платі за квітень – грудень 2022 р. за рахунок освітньої субвенції на загальну суму 8697273,04 грн., за рахунок місцевого бюджету на загальну суму 1722976,63 грн., а саме:

• педагогічним працівникам  на загальну суму 6974296,41грн.;
  • непедагогічним працівникам на загальну суму 74150,89 грн.;
  • працівникам закладів дошкільної освіти на загальну суму 1090018,19 грн.;
  • працівникам закладів позашкільної освіти на загальну суму 558807,55 грн.;

Таким чином, заборгованість по заробітній платі перед освітянами та іншими організаціями та підприємствами, яку вдалось відновити на підставі звернень освітян та інших документів, що надійшли в 2022 році, виплачено в повному обсязі. Інших підтверджених і не виплачених сум заборгованості не маємо.

Разом з тим повідомляємо, що Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради відновив свою діяльність 21 листопада 2022 року без доступу до первинної кадрової та фінансової документації.

За умови наявності достатньої кількості учнів та вчителів планується відновлення діяльності ОЗО «Ліцей «ІМПУЛЬС» Троїцької селищної ради».

При виникненні питань та за необхідності надання роз’яснень просимо звертатись до Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради.

Електронна пошта відділу troitsk.osvita@ukr.net

Телефон +380731443316

Віримо та наближаємо нашу Перемогу разом!