Дата: 24.07.2023 09:55

З метою посилення компетентностей молодіжних працівників і працівниць впроваджувати освітні та просвітницькі заходи в контексті молодіжної роботи, інформованої про травму, Міністерством молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ», 8-10 серпня, 5-7 вересня буде проведено спеціалізовані тренінги «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник»

Для участі необхідно:
зареєструватися за посиланням:
на 8-10 серпня 2023 р. https://forms.gle/MhrkfDXKMp3UAYpBA до 28 липня;
на 5-7 вересня 2023 р. https://forms.gle/3ys7sZfbh6AEaAQU9 до 21 серпня;

вік від 18 років; молодіжні працівники та працівниці, які працюють безпосередньо з молодими людьми; особи, які поєднують роботу з молоддю з адміністративно-організаційною діяльністю у сфері молодіжної політики, були випускником чи випускницею тренінгів базового рівня програми «Молодіжний працівник».

За результатами навчання випускники тренінгу отримають знання, уміння, навички та компетентності щодо:

• організації молодіжної роботи в контексті прав людини з огляду на інформованість про травму;
  • особливостей організації та проведення освітніх та просвітницьких заходів з молодими людьми з урахуванням підходу, інформованого про травму.