Учениця 11 класу ОЗО «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» Троїцької селищної ради» зайняла II місце у Всеукраїнському кунокурсі.

Дата: 11.07.2023 14:40

Нещодавно Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено конкурс презентацій «Історію України творять Особистості» — показ цікавої інформації про історичних та літературних діячів України.

Конкурс проходив під гаслом: «А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом...» (Л. Костенко).

Участь в конкурсі взяла учениця 11 класу ОЗО «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» Троїцької селищної ради» Клімочкіна Дарія  та зайняла II місце  за презентацію «Ліна Костенко - імпульс століття».

Щиро вітаємо з зайнятим II місцем у Всеукраїнському конкурсі! Бажаємо натхнення, творчого пошуку для нових досягнень!