Як викликати психіатричну мобільну команду до пацієнта?

Дата: 15.06.2023 14:50

Як викликати психіатричну мобільну команду до пацієнта?

Пацієнти із психіатричними діагнозами, які не мають гострого перебігу захворювання, можуть переходити під спостереження лікаря-психіатра амбулаторно або отримати допомогу психіатричної мобільної команди.

Як викликати?👇

✅Психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами, це - не “швидка” Тобто, таку команду не можна викликати екстрено телефоном.

✔️Для того, щоб почати отримувати послуги за пакетом «Психіатрична допомога, яка надається мобільними мультидисциплінарними командами» необхідно мати направлення вашого сімейного лікаря або лікаря-психіатра.

✅Далі потрібно знайти на дашборді ( На третій сторінці у полі фільтрів оберіть область або населений пункт, а в “Групі послуг” – потрібний пакет) лікарню, яка працює з НСЗУ за цим пакетом .

✅Зверніться в таку лікарню з направленням та заплануйте візит мобільної команди.

✔️Зверніть увагу, кількість зустрічей планується відповідно до індивідуальних потреб.