Новини з Луганщини

Дата: 13.06.2023 13:52

Авіаційний удар завдано по Новоселівському, у Містках окупанти облаштували черговий шпиталь, в армії рф на Луганщині дезертують навіть штурмові підрозділи

«Практично щодня, за незначним виключенням, росіяни йдуть на Білогорівку. Втрачають особовий склад та засоби і відступають. Наступний ранок чи вечір – теж саме. Наші хлопці там надійно обороняються вже багато місяців, – підкреслив очільник Луганщини Артем Лисогор. – Ворог бачить неприступність українських позицій, тому все частіше застосовує авіацію – з неї противник вдарив вчора по Новоселівському».

Так само, як і з артилерії. Також артобстрілів зазнали Діброва, Невське та Білогорівка.

Окупанти продовжують використовувати цивільну інфраструктуру для надання медичної допомоги своїм пораненим.

Так, у Містках, що між Сватовим та Старобільськом, на території місцевої школи загарбники облаштували польовий шпиталь, де на лікуванні зараз перебувають понад 100 військових рф.

Через значні втрати в живій силі збільшились випадки дезертирства в штурмових підрозділах «шторм-z» російських окупаційних військ на Луганщині. Вони все частіше самовільно залишають бойові позиції.

Крім того, російські ув’язнені влаштовують бунти на Лиманській ділянці фронту. Повідомляють, що група зеків-окупантів, яка завершила навчання в підготовчому таборі та потрапила на позиції, викрала вантажівку та зникла в невідомому напрямку. Під час втечі вони вбили військових рф, які намагалися протидіяти цьому.