Дата: 06.06.2023 09:10

В Ірпені розпочав роботу Координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, яким буде опікуватись Лозно-Олександрівська селищна військова адміністрація

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та начальник Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Євген Світличний підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

Він передбачає співробітництво у наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області в місті Ірпінь.

У результаті підписання меморандуму в Ірпені запрацював Координаційний центр для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Адреса центру: м. Ірпінь, вулиця 74-ї Стрілецької Дивізії.

Графік роботи: понеділок – п'ятниця з 10:00 до 15:00.

Для отримання допомоги при собі мати документи:

довідку ВПО;

паспорт;

ідентифікаційний код.

Зараз переселенці можуть там отримати продуктові набори.

Надалі у центрі планують надавати консультації з юридичних та соціальних питань, а також проводити попередній медогляд.

Телефон Координаційного центру для ВПО з Луганської області:

093 803 52 47 - буде доступний лише з 12 червня.

Також у рамках зустрічі голова Сватівської районної державної адміністрації Олег Сліпець та начальник Лозно-Олександрівської селищної військової адміністрації Євген Світличний обговорили з начальником відділу поліції №2 (м. Ірпінь) Бучанського РУП Олександром Малоголовим, поліцейським офіцером Ірпінської громади Анною Стогній та начальником КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради Миколою Ковальчуком питання допомоги внутрішньо переміщеним особам: надання юридичних консультацій, превентивні заходи, роботу з дітьми.