29 травня відзначають Всесвітній день здорового травлення.

Дата: 29.05.2023 11:15

#ПМГ2023

Сьогодні - Всесвітній день здоров'я травної системи. Тож нагадаємо, до кого звертатись зі скаргами на дискомфорт чи біль в районі органів травного тракту та про те, як пройти діагностику безоплатно.

До кого звертатись при скаргах на біль в районі органів травного тракту❓

🟢З усіма скаргами та питаннями щодо здоров’я потрібно звертатися до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра. При необхідності у подальшій діагностиці ваш лікар випише направлення на:

✅консультацію до гастроентеролога;

✅лабораторні аналізи;

✅УЗД органів травного тракту;

✅гастроскопію.

🟢 Отримати консультацію гастроентеролога та зробити обстеження безоплатно можна у будь-якій поліклініці чи медичному закладі, який має договір з НСЗУ на амбулаторну допомогу. Щоб отримати медичну послугу безоплатно - потрібно мати е-направлення.

За потреби лікар призначить гастроскопію.

Гастроскопія є безоплатною ✔для людей віком від 50 років - за пакетом “Езофагогастродуоденоскопія” ✔для пацієнтів, які не досягти 50 років - за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”.

Телефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77, щоб дізнатися контакти найближчої лікарні з відповідним договором.